V-Ö

Urhean akatemiaurheilijat V-Ö Vaha Carmen 3 Yleisurheilu Vahe  Lotta 2N judo Vahtera Miisa 3 Jalkapallo […]

Urhean akatemiaurheilijat V-Ö
Vaha Carmen 3 Yleisurheilu
Vahe  Lotta 2N judo
Vahtera Miisa 3 Jalkapallo
Vahteristo Ellen 3 jalkapallo
Vahtila Markku  3 telinevoimistelu
Vahtola Oliver 3 Jalkapallo
Vainikka Assi 3 lentopallo
Vainio Iiro 3 jääkiekko
Vainio Jennika 2A potkunyrkkeily
Vainio Joni 3 jääkiekko
Vainio Samuel 3 lentopallo/bv
Vainiomäki Ella 3 muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Vainiomäki Rene 3 Vapaaottelu
Vainionpää Juliana 3 jalkapallo
Vainomaa Jaak pro tanssiurheilu WDC
Vainonen Mikko 3 jääkiekko
Vaisalo Oliver  3 jääkiekko
Vakkilainen Jenna 3 yleisurheilu
Valjakka Karina 3 lentopallo
Valjus Selma 3 purjehdus
Valkamo Ella 2N käsipallo
Valkjärvi Reetta 3 jääkiekko
Valkonen Tatu 3 salibandy
Valli Julia 3 kilpa-cheerleading
Vallila Riina 3 koripallo
Vallin Sanni 3 lentopallo
Valtonen Eino  3 jääkiekko
Valtonen Iiro 3 jääkiekko
Valtonen Jere 3 jalkapallo
Valtonen Kerttu 3 yleisurheilu
Valtonen Martta 3 yleisurheilu
Valtonen Minttu 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique
Valtter Pennanen 2A beach volley
Vanhasaari Oiva 3 koripallo
Vanninen Annika 3 koripallo
Vapola Helmi 2N jalkapallo
Varis Tessa 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique
Varis Vera 3 jalkapallo
Varjas Nella 3 yleisurheilu
Varjolaakso Antti 3 telinevoimistelu
Varonen Tinja 3 ringette
Varsamäki Laura 3 tennis
Varteva Patrik 2N paini VP
Vartiainen Carlo 3 jalkapallo
Vartiainen Samuli 2N koripallo
Vartiainen Viljami 2N koripallo
Vartiaynen Ruslan 3 Vapaaottelu
Vasa Iiro 2A tennis
Vauhkonen Erika  2N Judo
Vauhkonen Karoliina 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Vauhkonen Rasmus 2N judo
Vavuli veera 2A kilpa-cheerleading
Vedzizhev Ismail 2N Judo
Vehka-aho Lotta 2A koripallo
Vehkomäki Samuli 2A amerikkalainen jalkapallo
Vehkomäki Santtu 2N amerikkalainen jalkapallo
Veikkolainen Vilja 2A kilpa-cheerleading
Velasquez  Fidel 3 jalkapallo
Velez  Sara 2N jalkapallo
Ven Robert 1 soutu
Venermo Aapo 2N jalkapallo
Vento Pihla 3 joukkuevoimistelu
Vepsäläinen Ida 3 käsipallo
Vepsäläinen Oskari 3 koripallo
Veromaa Mopsi 2A ampumaurheilu
Versluis Matthias  1 jäätanssi
Vertio Pinja 3 koripallo
Vesa Emilia 1 jääkiekko
Vesa Vega 3 muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Vesalainen  Peppi 3 uinti
Veselinovic Luka 3 yleisurheilu
Vesterinen Elsi 2N jalkapallo
Weurlander Carl 2A käsipallo
Videman Emil 2A ultimate
Vierimaa Jussi 3 jääkiekko
Vihervuori Satu-Maaria 3 jääkiekko
Vihma Nona 3 muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Viinikka Eni 3 Muodostelmaluistelu / Team Hypnotique
Viita Jimi 2N koripallo
Viitala Aapo 2N paini KR
Viitanen Petra 3 muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Viitasuo Ella 1 jääkiekko
Vili Topio 2A beach volley
Viljamaa  Onni 2N jalkapallo
Viljanen Aleksandra 3 yleisurheilu
Viljola Niko 3 yleisurheilu
Villonen Anton 3 telinevoimistelu
Vilmi Hanna  3 parayleisurheilu
Vinni Eemil 2N jääkiekko
Virkkala Ville 3 golf
Virkkunen Amanda Lyydia 1 rytminen voimistelu
Virta Ellen 2N sulkapallo
Virta Noora 3 koripallo
Virta Romina 3 koripallo
Virta Teo 3 soutu
Virtanen  Veikka  3 salibandy
Virtanen Adeliina 2N golf
Virtanen Akseli 2N paini VP
Virtanen Akseli 2N suunnistus
Virtanen Annu 3 maastohiihto
Virtanen Arttu 3 Jalkapallo
Virtanen Emil 3 koripallo
Virtanen Irene 2N jalkapallo
Virtanen Joona 3 jääkiekko
Virtanen Joose 3 jääkiekko
Virtanen Tuukka 3 jalkapallo
Virtanen Valtter 2A taitoluistelu
Viskari Juuso 3 suunnistus
Viskari Veikka 2A golf
Visuri Kerkko 2A Ultimate
Vliek Melina 3 ratsastus
Von Gerdten Robert 3 jääkiekko
von Nandelstadh Emma 3 käsipallo
Von Numers Alexander 3 käsipallo
von Troil Sten 2N käsipallo
Vornanen Anni 2A Miekkailu
Vorobyev Arseni 3 tanssiurheilu
Vorselman Simeon 3 yleisurheilu
Voutilainen Sonja 3 karate
Voutilainen Vincent 3 Käsipallo
Vujasinovic Milos 3 tennis
Vuohijoki Anni 1 painonnosto
Vuohio Valtteri 3 jääkiekko
Vuopio Erin 3 jalkapallo
Vuorela Veeti 3 jääkiekko
Vuorenmaa Kaisla 3 crossfit
Vuori  Essi  3 taitouinti
Vuori Roni 3 koripallo
Vuori Topi 3 jääkiekko
Vuorimaa Helmi  2N yleisurheilu
Vuorinen Aliisa 2A beach volley
Vuorinen Anna 2A Miekkailu
Vuorinen Iiris 3 koripallo
Vuorinen Jessica 3 jalkapallo
Vuorinen Niko 1 Miekkailu
Vuorinen Rasmus 3 jääkiekko
Vuorio Aarni 3 jalkapallo
Vuorio Oskari 2N jääkiekko
Vuorio Taika 3 joukkuevoimistelu
Vuoristo Santtu  3 salibandy
Vuorvirta Kristiina 3 yleisurheilu
Vuoti Joona 2N paini VP
Vähäkangas Kie 3 jääkiekko
Vähämaa Jaakko 2A squash
Vähäsarja Nea 3 ampumahiihto
Väisälä Arttu 3 jääkiekko
Väisänen Emppu 2A lumilautailu
Väisänen Mariia 3 sulkapallo
Väisänen Mark 3 jalkapallo
Väisänen Onni 3 jalkapallo
Väisänen Viljami 3 jääpallo
Väisänen Ville 3 salibandy
Väisänen Vilma 2N painonnosto
Välimaa Santeri 2A lentopallo
Välimäki Einari 3 yleisurheilu
Vänskä Ida 2N jalkapallo
Värri Iida 2N jalkapallo
Väyrynen Alexandra 3 jääkiekko
Väyrynen Ida 3 Käsipallo
Väyrynen Otso 3 yleisurheilu
Väyrynen Sampo 3 yleisurheilu
Väyrynen Tim 3 jalkapallo
Väänänen Milania 3 taitoluistelu
Väänänen Santeri 2N Jalkapallo 
Väärmann Chris-Henric 3 koripallo
Wahlgren Saara 2A koripallo
Wahlroos  Walter  3 purjehdus
Wainio Christoffer 3 jääkiekko
Wallden Jame 3 autourheilu
Wallenius Jade 3 jalkapallo
Wallius Kalle 2N jalkapallo
Wallius Topi 3 salibandy
Walta  Leo  2N jalkapallo
Walta Ilona 2N jalkapallo
Waris Annika 3 lentopallo
Weckström Luca 3 Jalkapallo
Weckström Ronja 2N uinti
Wegelius Mikael 3 salibandy
Westerlund Daniela  1 Salibandy
Westerlund Victor 3 tanssiurheilu
Westerstråhle Bea-Anna 3 alppihiihto, para
Westling Viola 2A yleisurheilu
Wickholm Saga 3 suunnistus
Wickström Emma 3 käsipallo
Widjeskog Ida 2N joukkuevoimistelu
Wikström Hedvig 2N ratsastus
Wikström Ursula Pro golf
Wikström Wilhelm 3 alppihiihto
Wilamo Milja 3 muodostelmaluistelu
Willström Niclas 3 jääkiekko
Winqvist Amanda 3 ringette
Winqvist Kasper 3 jääkiekko
Winter Ona 3 jalkapallo
Woivalin Emil 3 telinevoimistelu
Wulff Aatu 2N jääkiekko
Ylén Aino-Emilia 3 jalkapallo
Ylijääski Oskari 3 salibandy
Yli-Kankahila Nea 3 Koripallo
Yliketola Aleksi 3 jalkapallo
Ylikraka Minttu 2N jalkapallo
Ylinampa Satu 2A team gym
Ylinen Ville 3 yleisurheilu
Yli-Penttilä Oskari 3 maastohiihto
Ylipää Benjamin 2A amerikkalainen jalkapallo
Ylä-Mononen Anni 2N jalkapallo
Ylönen Joni 2A maalipallo
Ylöstalo Elias 3 yleisurheilu
Ylöstalo Otto 3 yleisurheilu
Ylöstalo Tiina 3 yleisurheilu
Ypyä Ava 3 ringette
Ürgenç Benjamin 3 jalkapallo
Yrjänen Kiira 1 jääkiekko
Yrjölä Siiri 2N jääkiekko
Yusuf Yasin 3 Koripallo
Zechner Malva 3 muodostelmaluistelu / Team Unique
Zielinska Julia 3 jääkiekko
Zoveidavi Ehsan 2A maalipallo
Zuravel Ivan 3 nyrkkelly
Ålander Jarno 2A paini KR
Åvist Nico 3 Koripallo
Äijälä Ellias 3 jalkapallo
Äijänen Jami 2A Squash
Äijänen Miko 1 squash
Äijö Aino 3 muodostelmaluistelu
Äikäs Daniel 3 yleisurheilu
Äikää Jonna 3 yleisurheilu
Älfrad Nijati 3 jalkapallo
Ämmälä Tiitus 2N nykyaikainen 5-ottelu
Äyräväinen Ilona 3 yleisurheilu
Örmälä Iiris 2A teamgym
Österman Andrea 3 yleisurheilu
Österman Olli 3 jääkiekko
Övermark Aino 2N sulkapallo
Övermark Jere 3 sulkapallo