I-J

Urhean akatemiaurheilijat I-J Ihanamäki Eetu 2N judo Ihander Petri 3 yleisurheilu Ihantola Julia 3 yleisurheilu […]

Urhean akatemiaurheilijat I-J
Ihanamäki Eetu 2N judo
Ihander Petri 3 yleisurheilu
Ihantola Julia 3 yleisurheilu
Iivonen Teemu 3 salibandy
Iizuka Emi 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Ikonen Ella 3 jalkapallo
Ikonen Jami 3 jääkiekko
Ikonen Joel 3 maastohiihto
Ikäheimo Aino 3 yleisurheilu
Illukka Riku 2A yleisurheilu
Ilmarinen Meri 1 painonnosto
Ilomäki Eero 3 Yleisurheilu
Ilvessalo Tytti 2A joukkuevoimistelu
Immonen Emma 2N jalkapallo
Immonen Nea  2A uimahypyt
Inberg Into 3 jääkiekko
Inget Helmi  3 purjehdus
Inhala Joose 3 jääkiekko
Inhala Justus 3 jääkiekko
Inkinen Joona 3 salibandy
Inna Aada 3 tennis
Int Kristina 3 taekwondo
Irincheev Sajan 2N yleisurheilu
Isohanni Arthur 3 jalkapallo
Isoherranen  Salla 2N suunnistus
Isokangas Maija 3 lentopallo
Isometsä Eetu Pro golf
Isomäki Riku 3 lentopallo
Isoniemi Veikka 3 jalkapallo
Isopoussu Manu 3 jääkiekko
Iso-Tryykäri Eero 3 maastohiihto
Iss Mohamad  3 jalkapallo
Itkonen Kira 2A käsipallo
Ivanitskiy Daniela 3 taitoluistelu, jäätanssi
Jaakkola  Antti  2N purjehdus
Jaakkola Outi 2A Miekkailu
Jaakkola Riku 3 salibandy
Jaakkola Sanni 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Jaakkola Tuukka 3 kilpa-cheerleading
Jaakola Tanja 3 jalkapallo
Jaakonsaari Katariina 3 muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Jaakonsaari Tia-Maria 3 jalkapallo
Jaamala Aada 3 muodostelmaluistelu / Ice Steps
Jaatinen Rasmus 3 koripallo
Jaatinen Silja 3 yleisurheilu
Jacobsson Oskari 3 Yleisurheilu
Jadda Darif 3 koripallo
Jalava Julian 2N nyrkkelly
Jalo heikki 3 jääkiekko
Jamil Elisabeth 3 rytminen voimistelu
Janatuinen Oona 3 muodostelmaluistelu / Lumineers
Jansson  Rony 2N jalkapallo
Jantunen Jaaso 2N jalkapallo
Jantunen Panu 3 yleisurheilu
Jantunen Verneri 3 jääkiekko
Jantunen Vertti 3 jääkiekko
Jaradat Malek 2N amerikkalainen jalkapallo
Jarva Joel 3 jääkiekko
Jarvela Camilla 2A golf
Jensen Corinna 3 käsipallo
Jensen Fredrik 2A jalkapallo
Jensen Richard 2A jalkapallo
jenu Ilari 3 jalkapallo
Johanna Soiluva 3 kenttäratsastus
Johansson Assi 2A Rytminen voimistelu
Johansson Mats 2N vesipallo
Jokela Oscar 3 koripallo
Jokela Topias 2N koripallo
Jokela Ville 3 salibandy
Jokinen Daniel 3 jääkiekko
Jokinen Fanni 3 yleisurheilu
Jokinen Iida 3 jalkapallo
Jokinen Jokinen 2A teamgym
Jokinen Oksari 3 jääkiekko
Jokinen Oskar 3 tanssiurheilu
Jokinen Vera 3 rytminen voimistelu
Jokinen Viivi 2N nyrkkelly
Jokiniemi Niklas 3 jalkapallo
Jokipii Vilma 3 jalkapallo
Jokisalo Juuso 3 salibandy
Jolkkonen Jonatan Pro golf
Josepoff Oskari 2N Telinevoimistelu
Joutjärvi Sofia 3 käsipallo
Joutsimies Rasmus 3 autourheilu
Joutsimo Lauri 3 koripallo
Jrad Adel 3 jalkapallo
Jrad Elias 3 yleisurheilu
Julkunen  Monna 3 koripallo
Jullenmaa Kiia 3 yleisurheilu
Jungar Wilma 3 yleisurheilu
Junior Miquel 3 jalkapallo
Junkkari Jonatan 3 salibandy
Junnila Otto 3 yleisurheilu
Junnila Samuli 2N salibandy
Junttila Juho 2A uimahypyt
Juppo Luca 3 koripallo
Jurva Tuomas 3 jääkiekko
Juslin Noora 2N yleisurheilu
Jussila Ilona 3 koripallo
Jussila Joel 3 yleisurheilu
Jussila Saku 3 trampoliinivoimistelu
Jutila Julius 2A Miekkailu
Juusela  Noora 2N jalkapallo
Juusela Emmi 2N ringette
Juutinen Vilho 3 koripallo
Juvala Annika 2N käsipallo
Jyrkönen  Elina 3 rytminen voimistelu
Jyrkönen Eemil 3 Jalkapallo
Jyväsjärvi Jan 3 jääkiekko
Jämsä Jaapo 2A golf
Jämsä Joni 3 jääkiekko
Jäntti  Tommi  3 jalkapallo
Jäntti Robin 2N sulkapallo
Jäppinen Amos 2N salibandy
Jäppinen Elli-Noora 3 lentopallo
Jäppinen Joonas 3 yleisurheilu
Jäppinen Katri 3 muodostelmaluistelu / Valley Bay Synchro
Jäppinen Mona 3 yleisurheilu
Järnfors Valtteri 3 salibandy
Järnström Ellen 2N käsipallo
Järvelin Mikke 3 golf
Järvelä Annajulia 3 salibandy
Järveläinen Mira 3 beach volley
Järvenkylä Joa 3 yleisurheilu
Järvenpää Jarkko 3 yleisurheilu
Järvikare Henrik 3 alppihiihto
Järvikare Niklas 2A alppihiihto
Järvilehto Kalle 1 lumilautailu – slope, halfpipe
Järvilehto Kirsi 3 voimannosto
Järvimäki Venla 3 yleisurheilu
Järvinen Asla 2N vapaaottelu
Järvinen Eemeli 3 golf
Järvinen Iivari 3 koripallo
Järvinen Joni 3 yleisurheilu
Järvinen Onni 2N triathlon
Järvinen Toni 3 yleisurheilu
Jäske Nicklas 3 jalkapallo
Jääskelä Mari 2A amerikkalainen jalkapallo
Jääskeläinen  Oona  2N jalkapallo
Jääskeläinen Anton 3 telinevoimistelu
Jääskeläinen Iiro 3 jääkiekko
Jääskeläinen Milla 2A joukkuevoimistelu
Jääskeläinen Nuutti 3 yleisurheilu
Jögi Klaus 3 jääkiekko