Q-S

Urhean akatemiaurheilijat Q-S Quednau Vincent 3 yleisurheiluQvisén Jonatan 3 salibandyRaappana Niklas 3 maastohiihtoRaasakka Jussi 3 […]

Urhean akatemiaurheilijat Q-S
Quednau Vincent 3 yleisurheilu
Qvisén Jonatan 3 salibandy
Raappana Niklas 3 maastohiihto
Raasakka Jussi 3 suunnistus
Raatesalmi Hanna 2A potkunyrkkeily
Raatevaara Anu 3 salibandy
Raatikainen Mika 3 salibandy
Raatikainen Tatu 3 yleisurheilu
Raatikainen Teemu 3 miekkailu
Rahikainen Oliver 3 jääkiekko
Rahikka Miko 3 koripallo
Rahja Joose 3 jalkapallo
Raijas Helmi 2N jalkapallo
Railo Atte 3 jääkiekko
Raitanen Topi 1 Yleisurheilu
Raittinen Venla 3 lentopallo
Raivio Aarni 3 koripallo
Raja Viljami 3 Koripallo
Rajahuhta Anniina 3 jääkiekko
Rajala Niko 3 Jääkiekko
Rajala Saku 3 salibandy
Rajamäki Erkka 3 koripallo
Rajaniemi Sini-Sofia 3 yleisurheilu
Rajatalo Sonja 3 jalkapallo
Rakkolainen Emmi 1 jääkiekko
Ramstedt Peppi 3 tennis
Ramula Alex 2N jalkapallo
Rantala Anna 2A beach volley
Rantala Einar 3 miekkailu
Rantala Helmi 2N beach volley
Rantala Leevi 2N salibandy
Rantala Matias 3 golf
Rantala Silja 3 tanssiurheilu
Rantala Tuomas 3 Jalkapallo
Rantanen Amanda 1 jalkapallo
Rantanen Daniel 3 jalkapallo
Rantanen Heta 2A amerikkalainen jalkapallo
Rantanen Joona 2N miekkailu
Rantaniitty Iisa-Lotta 3 Uinti
Rantavuori Konsta 3 Jääkiekko
Rantonen Matias 3 jääkiekko
Rasinmäki Matias 3 uinti
Rask Aaro 2N amerikkalainen jalkapallo
Rastamo Aleksander 3 lentopallo
Raunio Jere 3 yleisurheilu
Raunio Joonas 3 salibandy
Rautakoski Mirka 2A sulkapallo (para)
Rautala Martta 2A yleisurheilu
Rautasola Emilia 3 jalkapallo
Rautavuoma Fanny 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Rautelin Jessica 2A yleisurheilu
Rautiainen Leo 3 futsal
Rautiainen Leo 3 yleisurheilu
Rautiainen Milja 3 koripallo
Rautiainen Rene 2N amerikkalainen jalkapallo
Rautio Daniel 3 suunnistus
Rauvanlahti Anna 3 jalkapallo
Reenkola Emmi 2A kilpa-cheerleading
Reenpää Nicolas 2N käsipallo
Rehnberg Mikko 1 lumilautailu
Reiman Viivi 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Reinikainen Akseli 3 jääkiekko
Reitti Pia-Pauliina 1 pararatsastus
Rekola Aleksi 3 salibandy
Rekola Benjamin 2N jalkapallo
Rekonen Saga 3 yleisurheilu
Remander Stella 2A tennis
Remes Christian 3 salibandy
Remes Joanna 2A kilpa-cheerleading
Repo Leo 3 amerikkalainen jalkapallo
Retulainen Saara 1 painonnosto
Rexhepi Kron 3 jalkapallo
Reyes Tiara 2A joukkuevoimistelu
Rezazadeh Rebin-Kardo 2A painonnosto
Rezvani Ali 3 brasilialainen jujutsu
Riehunkangas Hugo 3 paini
Riekki Aarne 3 uimahypyt
Riihilahti Daniel 3 jalkapallo
Riihilahti Kristoffer 3 jalkapallo
Riihimäki Vilja 3 Koripallo
Riikinsaari Ellinoora 3 yleisurheilu
Rikala Samuel 2N purjehdus
Rinne Frida 2A joukkuevoimistelu
Rinnekari Heli 3 yleisurheilu
Rinta-Jouppi Juho 2N vesipallo
Rintamäki Elias 3 seinäkiipeily
Rintamäki Erika 3 jalkapallo
Rintanen Antti 2A taekwondo ITF
Rinta-Paavola Vivia 2N käsipallo
Ripatti Viivi 3 seinäkiipeily
Rissanen Aleksi 3 uinti
Rissanen Elli 2A pöytätennis
Rissanen Matias 2N koripallo
Rissanen Pyry 2N suunnistus
Rissanen Sofia 2A kilpa-cheerleading
Rissanen Veera 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Rissanen Vilma 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Risto Sisu 3 jalkapallo
Ristola Aaro 3 tanssiurheilu
Ristola Emma 2N Koripallo
Ritakallio Niko 3 golf
Ritala Teppo 3 seinäkiipeily
Ritari Matias 2N jalkapallo
Rohner Sammy 3 karate
Roihu Katariina 2N purjehdus
Roiko Santeri 3 koripallo (OBA)
Roimela Setti 2N salibandy
Roinen Maria 3 muodostelmaluistelu / Team Unique
Roivainen Eljas 3 Jääkiekko
Rokkanen Sara 3 koripallo
Romppanen Hilla 3 jalkapallo
Ropponen Pinja 2N beach volley
Rosengren Sebastian 3 Jääkiekko
Rosenqvist Karl-Oskar 3 Salibandy
Roth Andreas 3 jalkapallo
Rotinen Linnea 2N kilpa-cheerleading
Rotinen Ronja 2A kilpa-cheerleading
Rubinstein Daniel 2N amerikkalainen jalkapallo
Ruhtinas Henrik 2N alppihiihto
Rundgren Ronja 3 uimahypyt
Ruohela Ines 2N purjehdus
Ruohonen Heikki 2N Jääkiekko
Ruokokoski Reko 3 jalkapallo
Ruokosalo Aapo 3 Jääkiekko
Ruoni Lotta 3 koripallo
Ruostetsaari Pauli 3 yleisurheilu
Ruotsalainen Vilma 3 Uinti
Ruottinen Moona 3 Jalkapallo
Ruskokivi Anna 3 salibandy
Ruskola Noora 2A purjehdus
Ruusila Eemeli 2A paini VP
Ruuskanen Aleksandra 3 jousiammunta
Ruuskanen Nea 2N jääkiekko
Ruuskanen Siiri 3 lentopallo
Ruusuvuori Elias 3 tennis
Ruusuvuori Emil 2A tennis
Ruuth Raisa 3 salibandy
Ryhänen Eerik 3 jalkapallo
Ryhänen Nooa 3 Jääkiekko
Rytkönen Jere 3 jääkiekko
Rytkönen Matilda 2N salibandy
Ryynänen Elina 3 uinti
Ryynänen Robin 3 yleisurheilu
Ryyppö Ilari 3 yleisurheilu
Räikkönen Justus 3 autourheilu
Räikkönen Tiitus 2N moottoripyöräurheilu
Räisänen Kirsikka 3 purjehdus
Räisänen Linda 3 jalkapallo
Räisänen Milla 3 jalkapallo
Rämö Pinja 3 jalkapallo
Räsänen Aleksi 2A pöytätennis
Räsänen Erika 3 rytminen voimistelu
Räsänen Petri 2A tanssiurheilu
Räsänen Veeti 3 Jääkiekko
Räty Anni 3 yleisurheilu
Räty Sanni 3 uinti
Rökman Daniel 2N jalkapallo
Rönkkö Rene 3 jääkiekko
Rönkkö Thomas 2A judo
Rönnholm Erin 2A joukkuevoimistelu
Rönnholm Thomas 3 koripallo
Saadaoui Sonya 2N karate
Saarela Olli 3 Koripallo
Saarela Ruusu 3 yleisurheilu
Saarelainen Aleksi 3 yleisurheilu
Saarelainen Olivia 2N koripallo
Saarelma Siiri 3 salibandy
Saari Kasper 3 jääkiekko
Saari Santeri 3 jääkiekko
Saarijärvi Frans-Emil 3 autourheilu
Saarikivi Niilo 2N jalkapallo
Saarikko Tuomas 3 jalkapallo
Saarikoski Iida 3 Uinti
Saarikoski Sini-Minea 3 yleisurheilu
Saarinen Emil 3 jääkiekko
Saarinen Ilmari 3 maastohiihto
Saarinen Jiri 3 jääkiekko
Saarinen Mira 2N Jääkiekko
Saarinen Oliver 3 tennis
Saarinen Roope 2A yleisurheilu
Saarinen Thomas 3 jalkapallo
Saarlemo Nelli 3 golf
Saarniala Axel 3 autourheilu
Saarnivaara Petra 2N sulkapallo
Saastamoinen Lauri 3 jääkiekko
Saastamonen Kalle 3 salibandy
Saha Luukas 1 judo
Sairanen Aleksi 3 yleisurheilu
Saksinen Olli 3 Jalkapallo
Salah Omar Sharmake 2N amerikkalainen jalkapallo
Saleva Eero 2A yleisurheilu
Salim Imad 3 squash
Salin Martin 3 jalkapallo
Sallila Katarina 3 suunnistus
Sallinen Jon 2A freestyle – slopestyle
Salmela Emil 3 Jalkapallo
Salmela Lenni 3 jääkiekko
Salmela Matias 3 salibandy
Salmela Saku 3 jääkiekko
Salmela Sinna 3 muodostelmaluistelu / Team Unique
Salmi Joonas 2A seinäkiipeily
Salminen Anna 3 miekkailu
Salminen Laura 2A nykyaikainen 5-ottelu
Salminen Ninni 2A kilpa-cheerleading
Salminen Sara 3 miekkailu
Salminen Senni 1 yleisurheilu
Salminen Werner 2N amerikkalainen jalkapallo
Salminen Ville 3 jalkapallo
Salo Aaro 3 koripallo
Salo Aino 3 koripallo
Salo Akseli 3 koripallo
Salo Ella 2A team gym
Salo Leevi 2N nyrkkeily
Salo Max 3 autourheilu
Salo Netta 3 yleisurheilu
Salo Venla 2N parasulkapallo
Salo Viola 2N muodostelmaluistelu / Musketeers
Salomaa Meeri 3 Yleisurheilu
Salonen Aapo 3 Koripallo
Salonen Hilda 3 maastohiihto
Salonen Janne 3 salibandy
Salonen Oskari 3 jääkiekko
Salonen Otto 3 Jalkapallo
Salonen Rasmus 3 jääkiekko
Salonen Rosa 3 Yleisurheilu
Salonen Tuomo 3 yleisurheilu
Samberg Eeva 3 Yleisurheilu
Samir Shkreli 3 jalkapallo
Samooja Jasper 3 jalkapallo
Samuelsson Samuli 2A yleisurheilu
Sandberg Lauri 3 Jalkapallo
Sandberg Viivi 3 yleisurheilu
Sandblom Linda 2A yleisurheilu
Sandblom Mathilda 3 käsipallo
Sandell Linus 3 jalkapallo
Sandin Oliver 2N käsipallo
Sandman Catharina 3 purjehdus
Sandman Cecilia 3 purjehdus
Sandvik Henna 2A koripallo
Sandås Daniela 2N jalkapallo
Saneri Venla 3 taitoluistelu
Sani Ville 3 miekkailu
Santahuhta Pyry 3 yleisurheilu
Santalahti Helena 2N sulkapallo
Santos Gabriel 2N amerikkalainen jalkapallo
Saponja Luka 3 Koripallo
Saravuo Onni 3 Jalkapallo
Sarelius Kerttu 2N jalkapallo
Sario Jenny 3 Yleisurheilu
Sarkki Juulia 3 jalkapallo
Sarkkinen Jonni 1 Paini KR
Sarkola Indra 2A muodostelmaluistelu
Sarvilinna Venla 3 yleisurheilu
Sarviluoma Pinja 3 tanssiurheilu
Sasi Samuli 3 jääkiekko
Sassi Arttu 3 salibandy
Satama Suvi 3 yleisurheilu
Satuli Matilda 2N joukkuevoimistelu
Saukkonen Helmi 3 yleisurheilu
Saukkonen Maria 3 muodostelmaluistelu
Saukkonen Mikaela 3 jääkiekko
Saulo Ilari Pro golf
Sauramaa Matias 3 jalkapallo
Sauvonsaari Samuel 3 jääkiekko
Savaste Kim 3 moottoripyöräurheilu
Savela Leila 2N koripallo
Savini Sebastian 3 Jalkapallo
Saviola Verna 2N koripallo
Savolainen Arvi 1 paini KR
Savolainen Jami 3 tennis
Savolainen Onni 3 salibandy
Savolainen Oskari 3 salibandy
Savolainen Ville 3 Jalkapallo
Savonlahti Juulia 3 ratsastus, kenttäratsastus
Schalin Julia 2N jääkiekko/jalkapallo
Scharlin Sade 3 tennis
Schmid Noah 2A uinti
Schreck Juri 3 jääpallo
Schröder Sandra 3 voimannosto
Schuwalov Oskari 3 golf
Schüller Rasmus 2A jalkapallo
Sedoff Christoffer 2N jääkiekko
Seifulla Nenet 2N jalkapallo
Seifulla Tara 2N jalkapallo
Seiro Elli 2N jalkapallo
Seisto Ellen 2N yleisurheilu
Seppä Remu 2N purjehdus
Seppälä Jenny 2N kilpa-cheerleading
Seppälä Teresa 2N koripallo
seppänen anni 3 painonnosto
Seppänen Aukusti 3 jääpallo
Sergelius Felix 2N purjehdus
Serjala Nico 3 jalkapallo
Sevenius Oona 2N jalkapallo
Sfista Adonis 3 jalkapallo
Shams Samuel 3 yleisurheilu
Shirahmad Hassani 2N nyrkkeily
Showlah Jasmin 3 yleisurheilu
Sierilä Eevi 3 rytminen voimistelu
Sihtola Markus 2N paini KR
Sihvola Elisa 3 yleisurheilu
Sihvola Sofia 3 jalkapallo
Sihvonen Joona 3 jääkiekko
Sihvonen Noora 3 yleisurheilu
Siikala Valtteri 3 jääkiekko
Siikala Adeliina 2A telinevoimistelu
Siiki Eevi 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Siilasmaa Nella 2A sulkapallo
Siirtola Anni 2N Yleisurheilu
Siirtola Peppi 3 uinti
Siitarinen Olivia 3 yleisurheilu
Siitonen Aino 3 yleisurheilu
Siitonen Hannes 3 yleisurheilu
Siitonen Netta 3 team gym
Siivonen Siiri 2N Jalkapallo
Silander Tomi 3 Uinti
Siljander Aaron 3 salibandy
Sillanpää Otto 3 jääkiekko
Sillanpää Sara 3 jalkapallo
Silomaa Jerry 2N amerikkalainen jalkapallo
Siltala Sakke 3 golf
Siltala Sara 3 yleisurheilu
Silvennoinen Atte 3 salibandy
Silvennoinen Osmo 3 salibandy
Silvennoinen Peppi 3 jalkapallo
Silvennoinen Saana 3 koripallo
Simberg Casper Pro golf
Simojoki Kaius 2N jalkapallo
Simojoki Leevi 3 paini KR
Simola Veera 3 salibandy
Simonov Ilya 3 jalkapallo
Sinisaari Antti 3 pyörätuolirugby
Sinisalo Aleksi 3 koripallo
Sinisalo Ida 2A beach volley
Sinisalo Laura 2N joukkuevoimistelu
Sinisalo Sara 2N beach volley
Sinisalo Sofie 3 jalkapallo
Sinisalo Viljami 2A jalkapallo
Sinivirta Riku 2N seinäkiipeily
Sinivuori Lauri 3 jääkiekko
Sinkkilä Tommi 3 jalkapallo
Sinkkonen Pekka 3 yleisurheilu
Sintonen Jesse 3 alppihiihto
Sipilä Juho 3 jääkiekko
Sipilä Viliina 1 rytminen voimistelu
Sipläinen Jimi 3 salibandy
Sipponen Noora 3 koripallo
Siren Milja 2A muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Siren Santeri 2A beach volley
Sirkin Ilja 3 jalkapallo
Sirviö Jussi 2A tanssiurheilu
Siurala Sanja 3 yleisurheilu
Siurola Onni 3 jääkiekko
Sivonen Aaron 3 jalkapallo
Sivonen Veikko 3 tennis
Sivunen Jaakko 3 Jalkapallo
Sjöblom Aisha 3 Koripallo
Sjöblom Peik 3 käsipallo
Sjölund Elsa 3 salibandy
Skogström Max 3 jääkiekko
Small Lauri 3 jalkapallo
Smullen Christina 2N muodostelmaluistelu / Musketeers
Sneck Vilma 2N muodostelmaluistelu / Musketeers
Snygg Nea 3 muodostelmaluistelu
Sohlman Daniela 2A uinti para
Soikkanen Sebastian 3 alppihiihto
Soini Emilia 2A squash
Soini Kim 3 jääkiekko
Soiniemi Aaro 2N jalkapallo
Soininen Minea 2N muodostelmaluistelu / Musketeers
Soininen Onni 2A amerikkalainen jalkapallo
Sono Tikka Anniina 2A tanssiurheilu
Sopanen Harri 1 para pyöräily
Soravuo Emil 1 telinevoimistelu
Sorjonen Aake 3 salibandy
Sorjonen Miika 2A melonta-freestyle
Sormunen Elias 3 jalkapallo
Sorsa Rasmus 3 judo
Sorsa Sanni 3 jalkapallo
Sosala Eetu 3 koripallo
Sotala Juulianna 3 salibandy
Sperryn Jonatan 2N yleisurheilu
Spoof Harald 3 yleisurheilu
Spångberg Xenia 3 yleisurheilu
Stammeier Arttu 2N pyöräily
Sten Pinja 3 muodostelmaluistelu / Lumineers
Stenbom Ville-Veikko 3 jääkiekko
Stendahl Benjamin 3 yleisurheilu
Stengård Anton 3 jääkiekko
Stengård Atte 3 squash
Stenman Veeti 2N amerikkalainen jalkapallo
Stephanoff Hugo 2N koripallo
Stirkkinen Anton 3 salibandy
Stocklin Hanna 2A kilpa-cheerleading
Storbacka Karin 3 yleisurheilu
Store Filip 3 purjehdus
Stucki Ella 2A team gym
Stumpf Oskar 3 tennis
Ståhlberg Emilia 3 suunnistus
Subotic Nea 2N lentopallo
Suhonen Sara 3 jääkiekko
Suhonen Johannes 2N nyrkkeily
Suhonen Riku 2N Paini KR
Suhonen Sanni 3 yleisurheilu
Suhonen Ville 3 Salibandy
Suihkonen Mikael 2A seinäkiipeily
Suikki Sohvi 3 jalkapallo
Suila Milja 2A muodostelmaluistelu
Sulander Petteri 3 judo
Suleiman Ahmadi 3 paini VP
Sulku Santeri 2N jääkiekko
Summanen Alvar 3 jääkiekko
Summanen Eveliina 1 jalkapallo
Sundberg Jenni 3 judo
Sundberg Jenny 3 jalkapallo
Sundberg Susanna 3 judo
Sundman Axel 3 jääkiekko
Sundström Emilia 2N käsipallo
Sundt Wilma 2N uinti
Suni Wilko 3 salibandy
Suojanen Milja 2N kilpa-cheerleading
Suomalainen Samuli 2A pikaluistelu
Suomalainen Tuukka 2A pikaluistelu
Suomalainen Villiina 2N pikaluistelu
Suomela Sanni 2N lentopallo
Suomi Helmi 3 Jalkapallo
Suominen Anni 3 yleisurheilu
Suominen Ingrid 3 telinevoimistelu
Suominen Sanni 2N muodostelmaluistelu / Musketeers
Suominen Viivi 3 team gym
Suominen Vivian 2N yleisurheilu
Suontakanen Aatu 3 jääkiekko
Suopajärvi Oskari 2N käsipallo
Surma-aho Jesse 3 jääkiekko
Susiluoto Otto 2N taekwondo
Sutela Eevi 2N jalkapallo
Suuriniemi Sinna 3 jalkapallo
Suur-Inkeroinen Tuomas 2A karate
Suurpää Mikael 3 Jalkapallo
Suutela Olavi 2N koripallo
Svensk Nora 2N ratsastus
Syla Albina 2N koripallo
Syrjälä Saara 3 yleisurheilu
Syrjäläinen Otto 3 jääkiekko
Syrjämäki Aapeli 3 Koripallo
Sällström Trine 2A salibandy
Särkkä Meeri 2A squash
Säämänen Veera 2N taitouinti
Söderberg Mikaela 2N purjehdus
Söderbäck Marius 2N jalkapallo
Söderholm Joar 3 yleisurheilu
Söderlund Filip 3 Käsipallo