L

Urhean akatemiaurheilijat L La Jun Zi Honey 3 taekwondo Laajalahti Lotta 3 akrobatiavoimistelu Laakkonen  Antti  […]

Urhean akatemiaurheilijat L
La Jun Zi Honey 3 taekwondo
Laajalahti Lotta 3 akrobatiavoimistelu
Laakkonen  Antti  2N pyöräily
Laakkonen Aku 2A judo
Laakkonen Tuuli 3 ringette
Laakso Aatu 3 jääkiekko
Laakso Eelis 3 yleisurheilu
Laakso Teemu 2N alppihiihto
Laakso Tomi 3 Yleisurheilu
Laaksola Amanda 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Laaksonen Marinella 3 purjehdus
Laaksonen Vilma 3 muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Laalo Arttu 3 jalkapallo
Laamanen Sami 3 Jalkapallo
Laamanen Susanna 3 jousiammunta (maasto)
Laavainen  Aamos  2N koripallo
Laguir Ilias 3 Vapaaottelu
Lahdensuo Thomas 3 jalkapallo
Lahti Alpi 3 amerikkalainen jalkapallo
Lahti Jere 3 salibandy
Lahti Niklas 3 moottoripyöräurheilu
Lahti Sonja 3 salibandy
Lahti Tuomas 2A paini KR
Lahti-Liukkonen Taru 1 beach volley
Lahtinen  Laura 1 uinti
Lahtinen Emma 3 muodostelmaluistelu
Lahtinen Helmi 3 jalkapallo
Lahtinen Lalli 3 jääkiekko
Lahtinen Lotta-Maj 2A koripallo
Lahtinen Miika 3 sulkapallo
Lahtinen Nea 3 muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Lahtinen Roosa 3 yleisurheilu
Lahtinen Timi 3 jääkiekko
Lahtinen Toma 3 yleisurheilu
Laiho Peetu 3 jääkiekko
Laiho Venla 2N Judo
Laikka Nora 3 Salibandy 
Laine Emma 2N joukkuevoimistelu
Laine Emmi-Sofia 3 koripallo
Laine Iida 2N jalkapallo
Laine Lauri 2N jalkapallo
Laine Milja  3 muodostelmaluistelu / Lumineers
Laine Nooa 2N jalkapallo
Laine Pipsa 3 ringette
Laine Topias 1 Yleisurheilu
Laine Valtteri 3 salibandy
Laine Vili 3 jalkapallo
Laisi Kia 3 Yleisurheilu
Laitila  Helka  2N jalkapallo
Laitila Teo  2N paini KR
Laitinen Anniina 3 yleisurheilu
Laitinen Eelis 3 jääpallo
Laitinen Mirva 3 salibandy
Laitinen Nelli 1 jääkiekko
Laitio Konsta 3 tennis
Lajunen Aava 3 yleisurheilu
Lakio Elias 3 salibandy
Laks Kiana 3 salibandy
Lallukka Ossi 3 salibandy
Lambacka Markus 2A judo
Lamberg Tuisku 2N ratsastus
Lamminaho Petra 3 jääkiekko
Lampela Elina 1 yleisurheilu
Lampén Noel 3 jalkapallo
Lampi Aaro 3 jääkiekko
Lampi Eemil 3 jääkiekko
Lampinen Alexandra 3 jalkapallo
Lampinen Jani 2N jääkiekko
Lampinen Max 2N yleisurheilu
Lampinen Mico 3 yleisurheilu
Lampinen Ville 2A yleisurheilu
Lang Christian 3 koripallo
Lang Tessa 3 koripallo
Langenskiöld  Lilian 2A telinevoimistelu
Laosmaa Martti 3 jääkiekko
Lappalainen  Teo  2A karate
Lappalainen Juho 2N salibandy
Lappalainen Tuuli 3 seinäkiipeily
Lappeteläinen Otso 3 jääkiekko
Lassas Minea 3 jalkapallo
Larsson Isabel 2N käsipallo
Lassila Ida-Lotta 2A jousiammunta
Lassila Jeri  3 tennis
Lassoued Mohamed 3 Jalkapallo
Latvakoski Riina 3 salibandy
Latvala Kerttu 3 yleisurheilu
Latvala Leo 3 jääkiekko
Latvala Moona 3 yleisurheilu
Latvala Oskari 3 jääkiekko
Latvala Otto 3 jääkiekko
Latvala Roosa 3 muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Latvalahti Saana 3 jalkapallo
Laukka Leo 3 jalkapallo
Laukka Tuuli 3 kilpa-cheerleading
Laukkanen  Nooa 2A purjehdus
Laukkanen Julius 3 jääkiekko
Laukkanen Noel 2A purjehdus
Laukkanen Tyyne 3 yleisurheilu
Laukkarinen Alisa 3 yleisurheilu
Laulainen  Loviisa 3 pesäpallo
Laulumaa Eelis 3 jääkiekko
Launto Antton 3 yleisurheilu
Laurila Maija 3 Jalkapallo
Laurila Teemu 3 salibandy
Laurinkoski Hertta 3 jalkapallo
Laxen Jessica 2A ratsastus
Leander Anni 3 salibandy
Lee Benjamin 2N yleisurheilu
Lehesmaa Santeri 3 golf
Lehikoinen Iiris 3 joukkuevoimistelu
Lehikoinen Lari 3 jalkapallo
Lehikoinen Roni 2N vesipallo
Lehikoinen Viivi 2A Yleisurheilu
Lehkosuo Otto 1 Salibandy
Lehtilä Jaakko 3 yleisurheilu
Lehtilä Sara 3 kouluratsastus
Lehtimäki Lassi 3 yleisurheilu
Lehtinen Joel 3 jääkiekko
Lehtinen Kasper 2N Miekkailu
Lehtinen Minna 2A amerikkalainen jalkapallo
Lehtinen Peik 3 koripallo
Lehtiranta Juho 2N Jalkapallo 
Lehtiö Anne-Mari 3 yleisurheilu
Lehtiö Johanna 3 yleisurheilu
Lehto Elian 2A alppihiihto
Lehto Lauri 3 koripallo
Lehto Sofia 2N lentopallo
Lehtoila Lotta 3 uinti
Lehtola Jaakko 3 jääkiekko
Lehtola Nea 2N jalkapallo
Lehtola Saara 3 käsipallo
Lehtomaa  Milla 2N jalkapallo
Lehtonen Iisakki 3 jalkapallo
Lehtonen Jenni 3 muodostelmaluistelu / Team Unique
Lehtonen Juuso 2A pikaluistelu
Lehtonen Kasperi 3 paini KR
Lehtonen Leo 3 tennis
Lehtonen Oona 3 jalkapallo
Lehtonen Oskari 3 paini KR
Lehtonen Ruska 2N uimahypyt
Lehtonen Taneli 3 jalkapallo
Lehtonen Vanessa 3 jalkapallo
Lehtonen Venla 3 yleisurheilu
Lehtonen Vertti 3 jalkapallo
Lehtoniemi Ville 3 yleisurheilu
Lehtopelto Siru 3 jääkiekko
Lehtosalo Karla 3 uinti
Leikola Otto 3 tennis
Leino Julius 3 tennis
Leino Ossi 3 jääkiekko
Leinonen Maija 2A telinevoimistelu
Leivo Nina 3 
Lekander Emma 3 amerikkalainen jalkapallo
Lemetyinen Oskari 3 jääkiekko
Leminen Joanna 3 Jalkapallo
Lemmetyinen Veeti 3 salibandy
Lempinen Viljo 2A amerikkalainen jalkapallo
Lempiäinen Emil 3 telinevoimistelu
Lepistö Joonas  3 jalkapallo
Lepistö Nicholas  3 jääkiekko
Leppä Tom 2N jääkiekko
Leppäaho Anton 3 yleisurheilu
Leppäkynnäs Fiina 3 golf
Leppälahti Rebecca 3 muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Leppänen Eevi 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Leppänen Onni 3 jääkiekko
Leppänen Sampo 2N amerikkalainen jalkapallo
Leskinen Elias 3 koripallo
Leskinen Santeri 3 jalkapallo
Leskinen Timi  2N vapaaottelu
Leveelahti Linda 3 yleisurheilu
Levijärvi  Aava  3 muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Levänen Jonas 3 jalkapallo
Leväsalo Veikka 3 uinti
Li Erik 2N sulkapallo
Li Kaiwen 2N sulkapallo
Lie Max 3 jalkapallo
Liedenpohja Oskari 3 taitoluistelu
Lietzèn Jesper 2A uinti
Lievonen Olli 2N amerikkalainen jalkapallo
Liikala Julia 1 jääkiekko
Liikanen Otto 2N painonnosto
Liikonen Kasperi 3 jalkapallo
Liimatainen Eliel 3 jalkapallo
Liimatainen Iines 3 koripallo
Liinavuori Elisa 1 rytminen voimistelu
Likki Manta 3 salibandy
Lilja Saku 3 jalkapallo
Liljavirta Inka 2N Salibandy
Lillqvist Ronja 3 muodostelmaluistelu
Limnell Alexandra  3 muodostelmaluistelu / Lumineers
Limnell Hugo 3 yleisurheilu
Lind Elina 3 lentopallo
Lind Onni 2N jääkiekko
Lindberg Rado 3 yleisurheilu
Lindblom Aino 2N ratsastus
Lindblom Carl 1 koripallo
Lindell Lasse 2N purjehdus
Lindelöf Tony 2A sulkapallo
Linden Aleksi 3 golf
Linder Pontus 3 tanssiurheilu
Linder Pontus 2A breakdance
Lindfors Anton 1 lumilautailu – cross
Lindgren  Aleksi  3 salibandy
Lindgren Niklas 3 purjehdus
Lindh Emmi 3 salibandy
Lindholm Davin 2A uinti
Lindholm Emil 3 autourheilu
Lindholm Markus 3 Jalkapallo
Lindholm Mathilda 3 sulkapallo
Lindholm Miia 3 yleisurheilu
Lindroos Jonathan 3 yleisurheilu
Lindroos Milla 3 käsipallo
Lindroth Ada 2N jalkapallo
Lindström  Lotta 2N jalkapallo
Lindström Anton 3 koripallo
Lindström Krista 3 ringette
Lindström Niklas 2N golf
Lindström Venla 2N jalkapallo
Lindström Wilma 3 muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Lindvall Jennie 3 maastohiihto
Linja Juuso 3 amerikkalainen jalkapallo
Linkoaho Matias 3 yleisurheilu
Linna Iitu 3 muodostelmaluistelu / Team Unique
Linnatsalo Jade 3 alppihiihto
Linnavuori Joonas 3 jääkiekko
Linnervuo Aarni 3 jääkiekko
Lintula Jaakko 3 yleisurheilu
Lintula Liisa 2A telinevoimistelu
Lintula Otto 3 salibandy
Lintunen Antti-Jussi 2A golf
Lipasti Tilda 3 yleisurheilu
Lipiäinen Josefiina 3 ringette
Lippojoki Inka 3 salibandy
Lipponen Milja 3 tanssiurheilu
Lipsonen Atte 3 tanssiurheilu
Liski Topias 3 jääkiekko
Little Miro 2N koripallo
Liukkonen Carla 3 yleisurheilu
Liukkonen Laura 2A painonnosto
Ljung Rebecca 3 yleisurheilu
Loikas Laura 3 seinäkiipeily
Loikas Sara 2N telinevoimistelu
Loikkanen Sami 3 jääkiekko
Loimaranta Anna 3 muodostelmaluistelu
Lonka Meeri 2N ringette
Lorencova Veronica 2A jääkiekko
Louhija  Sonja  3 taitouinti
Loukkola Lenni 2N tennis
Lounela Iida (para) 1 yleisurheilu
Luht Jevgeni 2N pikaluistelu
Lujasmaa Luka 3 yleisurheilu
Lumiaro Aapo 3 salibandy
Lund Jacob 3 salibandy
Lundell Kasper 2N jääkiekko
Lundell Moa 2N Miekkailu
Lundmark Daniel 3 yleisurheilu
Lundmark Lukas 2N uimahypyt
Lundström Peter 2N amerikkalainen jalkapallo
Lunnas Miska 3 salibandy
Luoma Markus 2A golf
Luoma Niklas 3 jääkiekko
Luoma Venla 3 jalkapallo
Luoto  Julianna 3 koripallo
Luoto Erika 2A joukkuevoimistelu
Luoto Laura 3 fitness
Luoto Niila 2N koripallo
Luoto Noora 2A joukkuevoimistelu
Luotonen Veikko 3 jääkiekko
Luukkola Katja 3 yleisurheilu
Luukkonen Elias 3 frisbeegolf
Luukkonen Senni 2N salibandy
Länsiluoto Juho 3 maastohiihto
Löfgren Benjamin 3 jääkiekko
Lökström Ida 3 käsipallo
Lönnqvist Casper 3 Jalkapallo 
Lönnqvist Maj 3 koripallo