L

Urhean akatemiaurheilijat L Laakkonen  Antti  2N pyöräily Laakkonen Aku 2A judo Laakso  Kalle 3 salibandy […]

Urhean akatemiaurheilijat L
Laakkonen  Antti  2N pyöräily
Laakkonen Aku 2A judo
Laakso  Kalle 3 salibandy
Laakso Aatu 3 Jääkiekko
Laakso Eero 3 koripallo
Laakso Milla 2A ringette
Laakso Teemu 2N alppihiihto
Laakso Tomi 2N Yleisurheilu
Laaksola Amanda 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Laaksonen Marinella 3 purjehdus
Laaksonen Vilma 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Laalo Arttu 3 jalkapallo
Laalo Elmeri 2N jääpallo
Laamanen Sami 3 Jalkapallo
Laamanen Susanna 3 jousiammunta (maasto)
Laatikainen Sonja 2A joukkuevoimistelu
Laavainen  Aamos  3 koripallo
Laguir Ilias 3 vapaaottelu
Lahdenperä Melina Saana Anniina 2N suunnistus
Lahikainen Jan 3 jalkapallo
Lahnaviik Rasmus 2N jääkiekko
Lahti Alpi 3 amerikkalainen jalkapallo
Lahti Jere 3 salibandy
Lahti Niklas 3 moottoripyöräurheilu
Lahti Tuomas 2A paini GR
Lahti-Liukkonen Taru 1 beach volley
Lahtinen  Laura 1 uinti
Lahtinen  Sanni  3 kilpa-cheerleading
Lahtinen Emma 3 jalkapallo
Lahtinen Helmi 3 jalkapallo
Lahtinen Jenni 3 kilpa-cheerleading
Lahtinen Lalli 3 jääkiekko
Lahtinen Lotta-Maj 2A koripallo
Lahtinen Miika 3 sulkapallo
Lahtinen Nea 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Lahtinen Roosa 3 yleisurheilu
Lahtinen Teemu 3 sulkapallo
Lahtinen Timi 3 jääkiekko
Lahtinen Toma 3 yleisurheilu
Laiho Peetu 3 jääkiekko
Laiho Venla 2N Judo
Laikka Nora 3 Salibandy 
Laine Elmo 3 jalkapallo
Laine Iida 2N jalkapallo
Laine Milja  3 muodostelmaluistelu / Lumineers
Laine Nooa 2N jalkapallo
Laine Pipsa 2N ringette
Laine Reeta 3 kilpa-cheerleading
Laine Topias 1 Yleisurheilu
Laisi Kia 3 Yleisurheilu
Laiti Niko 3 salibandy
Laitila  Helka  2N jalkapallo
Laitila Alisa 3 tanssiurheilu
Laitila Teo  2N paini
Laitinen Anniina 3 yleisurheilu
Laitinen Leevi 3 jääpallo
Laitinen Martta 3 jalkapallo
Laitinen Mirva 2A salibandy
Laitinen Nelli 1 jääkiekko
Laitinen, Helmiina 2A team gym
Laitio Konsta 3 tennis
Lamberg Aaro  3 telinevoimistelu
Lamberg Tuisku 2N ratsastus
Lammiaho Petra 3 jääkiekko
Lampela Elina 2N yleisurheilu
Lampén Noel 3 jalkapallo
Lampi Aaro 3 jääkiekko
Lampi Eemil 3 jääkiekko
Lampinen Alexandra 3 jalkapallo
Lampinen Jani 3 jääkiekko
Lampinen Max 2N yleisurheilu
Lampinen Miro 3 yleisurheilu
Lampinen Ville 2A yleisurheilu
Lang Christian 3 koripallo
Langenskiöld  Lilian 2A telinevoimistelu
Laosmaa Martti 3 jääkiekko
Lappalainen  Teo  2N karate
Lappalainen Elias 3 jalkapallo
Lappalainen Emma 3 koripallo
Lappalainen Konsta 3 autourheilu
Larsson Isabel 2N käsipallo
Larsson Kevin 2N jalkapallo
Lassila Ida-Lotta 2A jousiammunta
Lassoued Mohamed 3 Jalkapallo
Latvala Kerttu 2N yleisurheilu
Latvala Leo 3 jääkiekko
Latvala Moona 3 yleisurheilu
Latvala Oskari 3 jääkiekko
Latvala Roosa 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Latvalahti Saana 2N jalkapallo
Lauha Niilo 3 koripallo
Laukkanen  Noel 2A purjehdus
Laukkanen  Nooa 2A purjehdus
Laukkanen Julius 3 jääkiekko
Laukkanen Tyyne 3 yleisurheilu
Laulainen  Loviisa 3 pesäpallo
Launto Antton 3 yleisurheilu
Laurila Maija 3 Jalkapallo
Laurinkoski Hertta 2N jalkapallo
Lawrence Leke 3 koripallo
Laxén Frida  2N judo
Lee Benjamin 2N yleisurheilu
Lehesmaa Santeri 2A golf
Lehikoinen Kasper 3 sulkapallo
Lehikoinen Viivi 2N Yleisurheilu
Lehkosuo Otto 2A Salibandy
Lehmuskoski Roni 3 jalkapallo
Lehterä Nea 2A kilpa-cheerleading
Lehtilä Jaakko 2A yleisurheilu
Lehtilä Sara 3 kouluratsastus
Lehtimäki Lassi 3 yleisurheilu
Lehtinen Joel 3 jääkiekko
Lehtinen Kasper 2N
Lehtinen Minna 2A amerikkalainen jalkapallo
Lehtiranta Juho 2N Jalkapallo 
Lehtiö Anne-Mari 2A yleisurheilu
Lehtiö Johanna 3 yleisurheilu
Lehto Elian 1 alppihiihto
Lehto Lauri 3 koripallo
Lehto Tomi 3 yleisurheilu
Lehtoila Lotta 3 uinti
Lehtola Jaakko 3 jääkiekko
Lehtola Nea 1 jalkapallo
Lehtomaa  Milla 2N jalkapallo
Lehtonen Iisakki 3 jalkapallo
Lehtonen Jenni 2A muodostelmaluistelu / Team Unique
Lehtonen Kasperi 3 paini GR
Lehtonen Leo 3 tennis
Lehtonen Oskari 3 paini GR
Lehtonen Riikka 1 beach volley
Lehtonen Ruska 3 uimahypyt
Lehtonen Vanessa 3 jalkapallo
Lehtonen Venla 3 yleisurheilu
Lehtoniemi Ville 3 yleisurheilu
Lehtopelto Siru 3 jääkiekko
Leikola Otto 3 tennis
Leino Julius 3 tennis
Leino Kaarlo 3 koripallo
Leinonen Maija 2A telinevoimistelu
Leivo Nina 3 
Lekander Emma 3 amerikkalainen jalkapallo
Leminen Jenna 2A team gym
Lempinen Viljo 2A amerikkalainen jalkapallo
Lepistö Joonas  3 jalkapallo
Lepistö Leevi 3 jääkiekko
Leppinen Ellen 3 kilpa-cheerleading
Leppälahti Rebecca 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Leppänen Eevi 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Leppänen Elina 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Leppänen Onni 3 Jääkiekko
Leppänen Sampo 2N amerikkalainen jalkapallo
Leppävuori Vertti 3 Salibandy
Leskinen Elias 2N koripallo
Leskinen Luca 3 taekwondo
Leskinen Timi  2N vapaaottelu
Leveelahti Linda 3 yleisurheilu
Levijärvi  Aava  2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Levänen Jonas 3 jalkapallo
Levänen Laura 3 pesäpallo
Li Eetu 3 sulkapallo
Li Erik 2N sulkapallo
Lidgren Oliver 3 koripallo
Lie Max 3 jalkapallo
Lievonen Olli 2N amerikkalainen jalkapallo
Liikala Julia 1 jääkiekko
Liikanen Otto 2N painonnosto
Liikka Luka 2N karate
Liikonen Kasperi 3 jalkapallo
Liimatainen Eliel 2N jalkapallo
Liimatainen Iines 3 koripallo
Liimatainen Joonas 3 jääkiekko
Liinavuori Elisa 1 rytminen voimistelu
Likki Manta 3 salibandy
Lilja Sanni 3 jalkapallo
Lilja Santtu 3 jalkapallo
Limnell Alexandra 3 muodostelmaluistelu
Limnell Hugo 3 yleisurheilu
Lin Heming 3 sulkapallo
Lind Elina 3 lentopallo
Lindahl Katarina 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Lindberg Sebastian 2N koripallo
Lindblom Carl 2A koripallo
Linden Aleksi 3 golf
Linder Pontus 3 tanssiurheilu
Lindfors Anton 1 lumilautailu – cross
Lindfors Fanny 3 taitoluistelu
Lindgren  Aleksi  2N salibandy
Lindgren Niklas 3 purjehdus
Lindh Emmi 3 salibandy
Lindholm Davin 2N uinti
Lindholm Emil 3 autourheilu
Lindholm Markus 3 Jalkapallo
Lindholm Mathilda 3 sulkapallo
Lindholm Miia 3 yleisurheilu
Lindqvist Jasper 2N amerikkalainen jalkapallo
Lindroos Jonathan 3 yleisurheilu
Lindroos Milla 2N käsipallo
Lindroos Sara 3 koripallo
Lindroth Ada 2N jalkapallo
Lindström  Lotta 2N jalkapallo
Lindström Anton 3 koripallo
Lindström Krista 3 ringette
Lindström Niklas 3 Golf
Lindström Nuutti 3 salibandy
Lindvall Jennie 3 maastohiihto
Linkoaho Matias 3 yleisurheilu
Linna Arttu 3 salibandy
Linna Iitu 3 muodostelmaluistelu
Linnatsalo Jade 3 alppihiihto
Linnatsalo Jade 3 alppihiihto
Linnavirta Lasse 3 kilpa-cheerleading
Linnavuori Joonas 3 jääkiekko
Linner Artur 3 brasilialainen jujutsu
Lintula Jaakko 3 yleisurheilu
Lintula Liisa 2A telinevoimistelu
Lintula Otto 3 salibandy
Lintunen Antti-Jussi 3 golf
Lipasti Tilda 3 yleisurheilu
Lippojoki Inka 3 salibandy
Lipponen Milja 3 tanssiurheilu
Little Miro 2N koripallo
Liukkonen Carla 3 yleisurheilu
Liukkonen Lauri 3 salibandy
Liukkonen Oskari  3 suunnistus
Ljung Rebecca 3 yleisurheilu
Loikas Laura 3 seinäkiipeily
Loikas Sara 2A telinevoimistelu
Loimaranta Anna 2N muodostelmaluistelu
Lonka Meeri 2N ringette
Lorencova Veronica 2A jääkiekko
Louhija  Sonja  3 taitouinti
Louhivuori Noa 3 brasilialainen jujutsu
Loukojärvi Tuomas  3 jalkapallo
Lounela Iida (para) 1 yleisurheilu
Luka Heiskanen 3 jalkapallo
Lukkarinen Manu 2N jääkiekko
Lumiaro Aapo 3 salibandy
Lund Joakim 2N salibandy
Lundell Anton 2N jääkiekko
Lundgren Kim 3 jalkapallo
Lundmark Daniel 3 yleisurheilu
Lunnas Miska 3 salibandy
Luoma Niklas 3 jääkiekko
Luoma Venla 3 jalkapallo
Luoto  Julianna Liisa Maria 2N koripallo
Luoto Erika 2A joukkuevoimistelu
Luoto Laura 3 fitness
Luoto Noora 2A joukkuevoimistelu
Luotonen Veikko 3 jääkiekko
Luukkainen Saara 3 jalkapallo
Luukkola Katja 2N yleisurheilu
Lysmä Pyry 3 jääkiekko
Lyyra Emilia 3 uinti
Lähdeoja Anna 2A joukkuevoimistelu
Lämsä Ari 3 jalkapallo
Löfgren Benjamin 3 jääkiekko
Lökström Ida 2N käsipallo
Lönnqvist Casper 3 Jalkapallo 
Lönnqvist Maj 3 koripallo
Lönnroth  Isa 2A kilpa-cheerleading