T-U

Urhean akatemiaurheilijat T-U Taavitsainen Jesper 2N judo Tacza Samuel 3 jalkapallo Taipola Meeri 3 jalkapallo […]

Urhean akatemiaurheilijat T-U
Taavitsainen Jesper 2N judo
Tacza Samuel 3 jalkapallo
Taipola Meeri 3 jalkapallo
Taivalaho Jaakko 3 koripallo
Takala Olivia 3 Koripallo
Takala Olli 3 yleisurheilu
Takala Teo 3 yleisurheilu
Takanen Minttu 2N jalkapallo
Tala  Emilia  2N suunnistus
Tala Juulia  3 suunnistus
Talasmäki Viggo 2N golf
Talja Joel 3 salibandy
Talka Niko 3 jääkiekko
Tallbacka Anton  3 yleisurheilu
Tallqvist Max 3 yleisurheilu
Tallqvist Niklas 3 yleisurheilu
Tallus Pinja 3 jalkapallo
Talo Aleksi 3 jääkiekko
Talonpoika Axel 3 koripallo
Talusén Joel 3 golf
Talvensaari Tenho 2N voimannosto
Talvio Eveliina 2A ratsastus
Talvio Johanna 2A ratsastus
Talvitie Elsa 3 jääkiekko
Tammi Veera 2N jalkapallo
Tammilehto Oona 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Tamminen Juuso 3 jalkapallo
Tamminen Tessa 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Tamminiemi Mikael 3 shukokai karate
Tammisto Eveliina  2A team gym
Tamper Salla 2A trampoliinivoimistelu
Tampio Samuel   3 amerikkalainen jalkapallo
Tanhua Aino 3 pesäpallo
Tanner Sofia 3 yleisurheilu
Tanninen Aleksi 2N jalkapallo
Tanninen Erika 3 yu moukari
Tanskanen Salla 3 yleisurheilu
Tanskanen Ville 3 yleisurheilu
Tantere Tove 2N salibandy
Tapanainen Jaakko 2N alppihiihto
Tapananinen Matias 3 yleisurheilu
Tapio Aino 3 yleisurheilu
Tapola Aino 1 parapöytätennis
Tapola Oona 2N sulkapallo
Taponen Liisa 2N koripallo
Tapper Aleksi 2A purjehdus
Tapper Kaarle 1 purjehdus
Tarjavuori Nea 3 pesäpallo
Tarkkanen Juha 3 jääkiekko
Tarkkinen Tilda 2N salibandy
Tasavuori Patrik 3 jääkiekko
Tashevci Edi 3 jalkapallo
Taskinen Samuel 3 jalkapallo
Tauriainen Jimi 2N jalkapallo
Tauriainen Julius 2N jalkapallo
Tauriainen Sofia 2A Miekkailu
Tauriainen Topias 1 Miekkailu
Tauslahti Miro 3 jääkiekko
Tayyebi Azra 2A maalipallo
Teittinen Ilona 2A painonnosto
Teivaala Salma 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Telimaa Linda 3 ratsastus
Tella Antti 2N jalkapallo
Tella Tuomas 3 pyörätuolirugby
Tellqvist Lenni 3 jalkapallo
Telsavaara Leeni 3 pesäpallo
Tengén Emma 3 jalkapallo
Tennilä Minni 3 tanssiurheilu
Tennilä Otto 2A pöytätennis
Terho Casper 2N jalkapallo
Tervo Liina 3 yleisurheilu
Tervonen Tiia 3 koripallo
Teutari Eelis 3 jääkiekko
Therman Daniela 2N ratsastus
Tiainen Einari 3 purjehdus
Tiainen Hannes 3 jääkiekko
Tiainen Tuomas 2N salibandy
Tiala Emma 3 lentopallo
Ticklen Ona 3 koripallo
Tihumäki Markus 2A maalipallo
Tihumäki Matias 2N lentopallo
Tiihonen Lenni 3 jääkiekko
Tiilikainen Max 3 golf
Tiilikainen Okko 3 yleisurheilu
Tiilikainen Pihla 3 team gym
Tiitola Tuomas 3 golf
Tiittanen  Justiina 2A joukkuevoimistelu
Tikka Anniina 2A breakdance
Tikkanen Alisa 3 yleisurheilu
Tikkanen Emma 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique
Tikkanen Riku 3 Jalkapallo
Tikkinen Eveliina 3 muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Tilus Noora 3 Kilpa-cheerleading
Timgren Atte 3 yleisurheilu
Timmerbacka Atte 2N purjehdus
Timonen Aarni 3 salibandy
Timonen Eero 3 paini
Timonen Vilma 3 jääkiekko
Tofferi Petrus 3 koripallo
Toikka Taru 3 pesäpallo
Toivainen Rasmus 3 jääkiekko
Toivanen Arttu 3 salibandy
Toivanen Lotta 2N squash
Toivanen Valtteri 3 koripallo
Toiviainen Julia 3 alppihiihto
Toivio  Aleksi  2N sulkapallo
Toivola Julius 3 yleisurheilu
Toivonen Aaro 2N jalkapallo
Toivonen Enni 2N joukkuevoimistelu
Toivonen Hugo 2N jalkapallo
Toivonen Kiia 3 muodostelmaluistelu / Ice Infinity
Toivonen Roosa 3 Yleisurheilu
Toivonen Rosanna 2A kilpa-cheerleading
Toivonen Sampsa 3 salibandy
Tolonen  Ville  2N koripallo
Tolonen Daniela 2N jalkapallo
Tolppola Venni 3 jääkiekko
Tolvanen Antti 2A alamäkiluistelu
Tonteri Paavo 1 autourheilu
Topio Vili 3 beach volley
Tornikoski Oona 3 tanssiurheilu
Toropainen Santeri 3 salibandy
Torsti Samu 1 alppihiihto
Torvinen Turo 2A alppihiihto
Tousignant Irene 3 triathlon
Touvike Markus 3 jääkiekko
Trabelsi Feris 3 jalkapallo
Tramm Rasmus 3 jalkapallo
Tran Vivian 3 yleisurheilu
Troberg Aurora 3 jalkapallo
Trogen Sami-Matti 3 autourheilu
Troni  Florian 3 jalkapallo
Träff Tomas  3 jääkiekko
Tschaplin Ben 3 jääkiekko
Tsubareva Jelizaveta 3 yleisurheilu
Tuittu Vili 3 jalkapallo
Tujula Suvi 2N nyrkkelly
Tukiainen Emilia Pro golf
Tukianen Iida 2A jousiammunta
Tulikallio Tiina pro tanssiurheilu WDC
Tulkki  Emmaliina 1 jalkapallo
Tulokas Annika 3 muodostelmaluistelu
Tulokas Matias 3 yleisurheilu
Tulonen Helmi 2A koripallo
Tumanoff  Lari 3 uinti
Tuomainen Hilppa 3 jalkapallo
Tuomainen Lilli 3 jalkapallo
Tuomainen Oliver 3 koripallo
Tuomela Emilia 2N jalkapallo
Tuomela Teemu 3 koripallo
Tuomi Iiro 2N koripallo
Tuomi Liisa 2N jalkapallo
Tuomi Matias 2A squash
Tuomi Senja 3 koripallo
Tuomi Vilma 2N koripallo
Tuomikoski Veera 3 nyrkkelly
Tuominen Aaro 2A karate
Tuominen Minttu 1 jääkiekko
Tuomioksa Roope 3 jääkiekko
Tuomisto Antony 3 koripallo
Tuomisto Inka 3 koripallo
Tuomisto Sanna 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Tupeli Arttu 2N lentopallo
Turakainen Eetu 3 yleisurheilu
Turakainen Veera 3 suunnistus
Turkkila Juulia 1 jäätanssi
Turpeinen Miina 3 yleisurheilu
Turunen Anni 3 muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Turunen Eppu 3 salibandy
Tuttavainen Perttu 3 jääkiekko
Tuuha Tomi 3 telinevoimistelu
Tuukkala  Aleksi  3 paini KR
Tuukkanen Aada 3 koripallo
Tuukkanen Ronja 3 tanssiurheilu
Tuukkanen Taru 3 koripallo
Tuulaniemi Inka 3 ringette
Tuulari Sebastian 3 jääkiekko
Tuunanen Aurora 3 koripallo
Tuurala Henri 3 judo
Tuuri Heta 2A yleisurheilu
Tuuri Johanna 2N seinäkiipeily
Tuusa Saku 3 golf
Tuusjärvi Miika 3 Yleisurheilu
Tuusjärvi Netta 3 yleisurheilu
Tynkkynen Sofia 3 purjehdus
Tynnilä Joanna 2N jalkapallo
Tyynilä Peppi 3 koripallo
Tönnes Erika 3 jalkapallo
Törnblom Aaro 3 jalkapallo
Udeh Uchechi 3 jääkiekko
Uitti Kiira 3 muodostelmaluistelu
Uitto Eelis 3 yleisurheilu
Uitto Elmo 3 koripallo
Ukkonen Elmo 3 jääkiekko
Ukskoski Otto 3 salibandy
Ulander Venla 2N koripallo
Ulfves Ingrid 3 alppihiihto
Ulfves Kira 3 muodostelmaluistelu / Situations
Uljala Eetu 3 jääkiekko
Ulundu Vincent 3 Jalkapallo
Uosukainen Emma 3 yleisurheilu
Uosukainen Iida 3 yleisurheilu
Uotila Nico 3 koripallo
Urjansson Ambro 2N amerikkalainen jalkapallo
Uro Lenni 2N judo
Uronen Tuomas 2N jääkiekko
Uski Viola 3 telinevoimistelu
Ussher Leo 3 jalkapallo
Utriainen Oskari 3 jääkiekko
Uusimäki Hilla 3 yleisurheilu
Uusimäki Leo 2A yleisurheilu
Uusimäki Taika 2N koripallo
Uusitalo  Valtteri 1 purjehdus
Uusitalo Lotta 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Uusitalo Markus 3 jalkapallo
Uusitalo Milla 3 squash
Uusitalo Tiia  2N Judo
Uusitalo Tuukka 3 salibandy
Uutela Julius 3 yleisurheilu
Uzun Edim 3 jalkapallo