O-P

Urhean akatemiaurheilijat O-P O’connor Miikka 2A pöytätennis Ofosu Daniel 3 yleisurheilu Ogorodnikov Vladyslav 3 Jalkapallo […]

Urhean akatemiaurheilijat O-P
O’connor Miikka 2A pöytätennis
Ofosu Daniel 3 yleisurheilu
Ogorodnikov Vladyslav 3 Jalkapallo
Ohtonen Lassi 3 uinti
Oikarinen Christoffer 3 jääkiekko
Oikkonen Otso 3 jalkapallo
Oinonen Riina 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Ojajärvi Jessika 2N kilpa-cheerleading
Ojala Eino 2N jääkiekko
Ojala Marcus 2N käsipallo
Ojala Oona-Maria 2A beach volley
Ojala Tino 2N paini KR
Ojala Toni 2A paini KR
Ojala Topias 3 jääkiekko
Ojala Touko  3 salibandy
Ojanaho Olli 1 suunnistus
Ojansuu Oliver 2N ampumaurheilu
Ojantakanen Jyri 3 jääkiekko
Oksanen Daniel 3 jääkiekko
Oksanen Elsa 3 muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Oksanen Emil 3 jääkiekko
Oksanen Jere 3 salibandy
Oksanen Jessica 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Oksanen Suvihelmi 2N jalkapallo
Olah Benedek 1 pöytätennis
Olamo Oskari 3 jalkapallo
Oldorff Joakim 1 sulkapallo
Olin Akseli 2A amerikkalainen jalkapallo
Olin Valtteri 2A judo
Olkkola Kaisla 3 yleisurheilu
Olkkonen Fanni 3 ratsastus
Ollikainen Jan 3 taitoluistelu
Ollikainen Roni 2A yleisurheilu
Ollikainen Sofia 3 muodostelmaluistelu / Ice Steps
Ollila Akseli 3 Jalkapallo
Ollila Kaisla 3 ampumahiihto
Ollilainen  Kati 2A koripallo
Opperman Kira-Maria 2N käsipallo
Ora Inka 1 Rytminen voimistelu
Orava Juuso 3 jääkiekko
Orava Militza 2N joukkuevoimistelu
Orivuori Ronja 3 yleisurheilu
Orpana Oona 2A tennis
Orphanou Daniel 2N judo
Orrainen Hanna 3 jalkapallo
Oskari Gran 3 salibandy
Ostrovskij Aino 3 lentopallo
Oton Sheila  3 kilpa-cheerleading
Ottia  Chris 2N jalkapallo
Oura Vilma Amanda 3 uinti
Outinen Ada 3 yleisurheilu
Ovaska Esa 3 uinti
Overmyer Maria 3 taitouinti
Overmyer Rebecca 3 taitouinti
Overton William 3 koripallo (OBA)
Paajanen Maura 3 salibandy
Paakkala Anton 3 jääkiekko
Paananen Arttu 3 yleisurheilu
Paasilinna Heta 3 jääkiekko
Paaso Vera 2N ringette
Paavilainen Vilja 3 lentopallo
Paavola Meea 3 jalkapallo
Paavolainen Jaakko 2A Miekkailu
Paavolainen Väinö 3 Miekkailu
Packalen Lilli 3 jääkiekko
Pagounis Andreas 3 koripallo
Pahaoja Ronja 3 yleisurheilu
Pahkala Peik 2N Miekkailu
Pahkala Pyry 2N Miekkailu
Painilainen Milla 3 muodostelmaluistelu / Lumineers
Pajala Akseli 2N alppihiihto
Pajari Julius 3 salibandy
Pajarinen Arttu 2N amerikkalainen jalkapallo
Pajarinen Lassi 2N amerikkalainen jalkapallo
Pajarinen Tiia 3 jääkiekko
Pajasmaa Sanni 3 yleisurheilu
Pakkanen Ossi 3 jääkiekko
Palhamo Ebba 2N joukkuevoimistelu
Palin Topias 3 golf
Palkoranta  Mette  3 tanssiurheilu
Pallasvesa Inka 2N miekkailu
Pallonen Janne 3 jääkiekko
Pallonen Lotta 3 Jalkapallo
Palmen Mikael 2A Taido
Palmi Nea-Sofia 3 kilpa-cheerleading
Palmos Ida 3 ratsastus
Palmroth Patrick 2A Telinevoimistelu
Palo Jukka 3 maastohiihto
Palola Kalle 3 yleisurheilu
Palola Salli 3 pesäpallo
Palombi Waldemar 3 uinti
Palomäki Viivi 2N koripallo
Palosuo Aino 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Palva Ronja  2N karate
Palvila Emmi 2A kilpa-cheerleading
Pantsu Niki 3 jääkiekko
Panttila Juuso-Petteri 3 autourheilu
Papunen Jomi 3 Jalkapallo
Parikka Ben 2N karate
Parikka Eveliina 3 jalkapallo
Parikka Sohvi 3 koripallo
Parkkinen Anniina 1 beach volley
Parkkinen Henna 3 koripallo
Parkkonen Krista 1 jääkiekko
Parpala  Mikael  3 koripallo
Partanen Aku 1 yleisurheilu
Partanen Aleksi 2N jalkapallo
Partanen Eerika 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Partanen Jenna 2A taekwondo
Partanen Jussiville 2A jäätanssi
Partanen Juuso  3 jääkiekko
Parviainen Erika 3 triathlon
Parviainen Henrika 3 triathlon
Parviainen Salla 3 yleisurheilu
Pasanen Anna 3 pyörätuolirugby
Pasanen Anne 3 salibandy
Pasanen Eemil 3 tennis
Pasanen Ida 2N jääkiekko
Pasanen Jan 3 sulkapallo
Pasanen Rasmus 2N salibandy
Passi Noora 3 Koripallo
Patronen Viivi 3 yleisurheilu
Patterson Roni 3 purjehdus
Paukkeri Sini 2N pyörätuolikelaus
Paukkeri Sini (para) 3 Yleisurheilu
Paul Jesper 3 sulkapallo
Paunio Roope 2N jalkapallo
Peippo Netta 3 jalkapallo
Peitsaro Matilda 2A käsipallo
Pekkala Edit 2N koripallo
Pekkanen Kirsi 3 yleisurheilu
Pekkarinen  Joonas 3 nyrkkelly
Pekkinen Vilppo 3 salibandy
Pekkola Sonja 3 sulkapallo
Pekonen Ebba 2A koripallo
Pelander Laura 3 joukkuevoimistelu
Pelkokangas Elina 2N jalkapallo
Pelkonen Jenny 3 jalkapallo
Pelkonen Sini 3 ringette
Pellinen  Saana 2N tanssiurheilu
Peltola  Asla 3 jalkapallo
Peltola Matti 2N Jalkapallo 
Peltonen Atte 3 Koripallo
Peltonen Eero 3 jalkapallo
Peltonen Miko 3 jääkiekko
Peltonen Minja 2N taitoluistelu
Peltonen Tiia 1 jalkapallo
Peltopuro Eva 3 yleisurheilu
Peltoranta Arttu 3 jääkiekko
Pennanen Arttur 2A beach volley
Pennanen My 2N käsipallo
Penttala Jussi 1 freestyle – kumpare
Penttala Olli 1 freestyle – kumpare
Pentti Miika 3 uinti
Penttinen  Anni 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique
Penttinen  Viia 3 jalkapallo
Penttinen Jimi 3 golf
Penttinen Lotta 3 yleisurheilu
Penttinen Mea 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique
Pere Anni 3 jääkiekko
Perkiö Wilma 2N uimahypyt
Perttilä Teresa 3 yleisurheilu
Perttula Pauliina 3 yleisurheilu
Perttula Petra 3 yleisurheilu
Perälampi Oskari 3 yleisurheilu
Perälä Juho 3 jääkiekko
Pesonen Eero 2N purjehdus
Pesonen Heikki 3 jääpallo
Pesonen Iina 3 crossfit
Pesonen Ilmari 3 jääpallo
Pesonen Lari 1 ampumaurheilu
Pesu Eino 3 salibandy
Pétas Lauri 3 koripallo
Petrovets Marcus 3 tennis
Pettay Helmi-Liisa 3 purjehdus
Pettersson Oliver 2N jalkapallo
Petäjä  Niko  2N jousiammunta
Petäjä Ebeli 3 karate
Petäjä Niilo 2A golf
Petäjä-SirenTuuli 1 purjehdus
Pham Khanh 3 Jalkapallo
Pieninkeroinen Ada 3 muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Pietarinen Marcus 2N telinevoimistelu
Pietilä Lara 2N joukkuevoimistelu
Pietrzyk Michael 3 koripallo
Pihamaa Natalie 3 koripallo
Pihkala Arttu 2A pöytätennis
Pihlajaniemi Tua-Sofia 3 joukkuevoimistelu
Pihlavisto Antti 3 yleisurheilu
Pihlavisto Lassi 3 yleisurheilu
Piippo Pekka 2A beach volley
Piiroinen  Ilmari 2N seinäkiipeily
Piiroinen Iida  3 maastohiihto
Piiroinen Kari 2N jääkiekko
Piironen Ronja 2A karate
Piironen Valtteri 3 jääkiekko
Piispa Aleksi 2N jalkapallo
Piispanen  Saga 3 team gym
Piispanen Toni (para) 1 yleisurheilu
Pikkupeura Pinja 3 yleisurheilu
Pillai  Aarre 3 jalkapallo
Pineda Linus 3 Jalkapallo
Pinomaa Iida 2A team gym
Pinta Aino Kaisa 2A kilpa-cheerleading
Pinta Hanna Maria 2A kilpa-cheerleading
Pippola Ellen 3 Pesäpallo
Pirhonen Nuutti 3 yleisurheilu
Pirhonen Petri 2N Miekkailu
Pirilä Emma 3 telinevoimistelu
Pirinen Juho 2A jäätanssi
Pirinen Roosa 3 yleisurheilu
Pitkälä Ella 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Pitkänen Niko 3 amerikkalainen jalkapallo
Plith Anni 2N ratsastus
Plukka Martin 2A golf
Pohja Benjamin 3 jalkapallo
Pohjakallio Katri  2A kilpa-cheerleading
Pohjala Kasper  3 jääkiekko
Pohjalainen Tiina 2A triathlon
Pohjalainen Tuomas 3 salibandy
Pohjanhovi Lotta 3 jalkapallo
Pohjanpalo  Toivo 2N sulkapallo
Pohjavirta Ilmari 3 jalkapallo
Pohjolainen Rosa 1 alppihiihto
Pohjonen Jade 3 koripallo
Pohto Linda 3 yleisurheilu
Poikelin Sampo 3 jääkiekko
Poikolainen Julius 3 salibandy
Pokkinen Ahti 3 yleisurheilu
Pola Daro 3 jalkapallo
Porttikivi Pietari 2N salibandy
Posti Lari 3 jääkiekko
Poulsen Nicholas 3 jääkiekko
Prihti Vilhelmiina 2A beach volley
Prosyanaya Maria 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Pränni Antti 2N yleisurheilu
Puhakka Jenni 3 muodostelmaluistelu / Team Unique
Puhakka Juuso 1 autourheilu
Puholainen Atte 2N lentopallo
Pukkila Lia 2N nyrkkelly
Pulkkanen Tapio Pro golf
Pulkkinen  Jenna 3 uinti
Pulkkinen  Mikael 3 jalkapallo
Pulkkinen Eetu 3 jääpallo
Pulkkinen Kasperi 3 Salibandy
Pulkkinen Samu 3 lentopallo/bv
Pulkkinen Santeri 3 golf
Pulkkinen Teppo 2A beach volley
Pulliainen Sanra 2N jalkapallo
Punsar Milla 2N jalkapallo
Punto Elli 2N suunnistus
Puolitaival Eemeli 3 jalkapallo
Puotiniemi Ellen 3 tanssiurheilu
Puputti Olli 3 jääkiekko
Puputti Tuomas 3 yleisurheilu
Purhonen Mikko 3 triathlon
Puro Heidi 2N sulkapallo
Puronlahti Jere 3 jääkiekko
Pursiainen Anna 2N yleisurheilu
Pursiainen Oliver 3 jalkapallo
Pusin Ada 3 koripallo
Puska Perttu 3 salibandy
Puskala Viivi 2A pyöräily
Putaala Unna 3 yleisurheilu
Putkiranta Lotta 3 yleisurheilu
Puttonen Leon 3 salibandy
Puttonen Paavo 3 Jalkapallo
Puumalainen Martti 1 judo
Pykäläinen Erika 1 alppihiihto
Pystynen Elli 2N kilpa-cheerleading
Pyyhtiä Elias 3 jääkiekko
Pyyhtiä Emil 3 jääkiekko
Pyrrö Pauliina 2A kilpa-cheerleading
Pyyskänen Roope 2N jalkapallo
Päivänen Jimi 3 telinevoimistelu
Päiväniemi Villle 3 Vapaaottelu
Pällijeff Eino 2N koripallo
Pälsi  Lotta 3 uinti
Pöllänen Eemi 2N lentopallo
Pöysti Laura 3 Miekkailu