A-D

Urhean akatemiaurheilijat A-D Aakko Ella 3 jalkapallo Aalto Aleksi 3 jääkiekko Aalto Elias 2N yleisurheilu […]

Urhean akatemiaurheilijat A-D
Aakko Ella 3 jalkapallo
Aalto Aleksi 3 jääkiekko
Aalto Elias 2N yleisurheilu
Aalto Emma  3 muodostelmaluistelu
Aalto Teemu 3 pesäpallo
Aaltonen Anton  2N jalkapallo
Aaltonen Minna 3 jääkiekko
Aarni Annika 2N joukkuevoimistelu
Aarninsalo Emma 3 jalkapallo
Aarnio Janette 2A koripallo
Abdulaa Almawla  3 jalkapallo
Abdulhamed Robin 3 vapaaottelu
Adlivankin Katya 3 Tanssiurheilu
Af Forselles Mona 3 yleisurheilu
af Hällström Joel 2A triathlon
Afanassiev Nikita 2N
Ahlblad Rasmus 3 Jääkiekko
Ahlgren Olli 3 yleisurheilu
Ahlström Ellen 3 jalkapallo
Ahmadi Suleiman 3 paini
Ahmala Aleksi 3 Jalkapallo
Aho Siiri 3 tanssiurheilu
Ahokas Cristian 3 koripallo
Ahola Hanna 3 koripallo
Ahola Noora 3 sulkapallo
Aholainen Nuutti 2N judo
Ahonen  Helmi  2N melonta
Ahonen Aleksi 3 jalkapallo
Ahonen Jerry 3 jalkapallo
Ahonen Miikka 2N Tanssiurheilu
Ahonen Petra 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Ahonen Toni 3 jääkiekko
Ahonen Ville 3 maastohiihto
Ahti Ville-Petteri 2A tennis
Ahtiainen Niina 1 beach volley
Ahtinen Olga 2A jalkapallo
Ahtosalo  Matias  2N pyöräily
Ahvenainen Akseli 1 freestyle-kumpareet
Ahvenjärvi Antti 3 maastohiihto
Ailus Alexandra 2N koripallo
Ainoa Luka 2N salibandy
Airaksinen Jemina 3 koripallo
Airaksinen Venla 3 salibandy
Alakomi Ella 3 jalkapallo
Alakotila Fonkah 3 jalkapallo
Alander Kalle 2A käsipallo
Alanen Justus 3 amerikkalainen jalkapallo
Aleksandrov Jevgeni 3 yleisurheilu
Aleksandrova  Alisa 3 tanssiurheilu
Ali Al rubaiey 3 nyrkkeily
Ali  Jusif  3 jalkapallo
Alihanov Muhammad 3 paini
Alingue Iikka 2N yleisurheilu
Alitalo Eetu 3 uinti
Alkio Ahti 3 tennis
Alkio Aino 3 tennis
Alles Anneli 3 yleisurheilu
Al-Tamimi Muslim   3 jalkapallo
Anderson Claudia 3 kilpa-cheerleading
Andersson  Rasmus 2N sulkapallo
Andersson Saga 2N yleisurheilu
Andersson Silja 2N yleisurheilu
Anini Samuel 2N jalkapallo
Anoschkin Katja 2A kilpa-cheerleading
Antell John 2A ratsastus
Antikainen Felix  2N jalkapallo
Antikainen Neela 3 jalkapallo
Antila  Alina 2N uinti
Anttila Emilia 3 yleisurheilu
Anttila Niilo 3 koripallo
Anttila Topi 2N amerikkalainen jalkapallo
Anttonen Ilona 2N jalkapallo
Anwar Abdi 3 jalkapallo
Appelsin Aiino 3 kilpa-cheerleading
Arike  Elina 3 koripallo
Arkkila Olli 3 salibandy
Arminen  Taavi 2N jalkapallo
Arminen Viivi 3 tanssiurheilu
Arrakoski Antonia 3 muodostelmaluistelu / Lumineers
Arte Najib 3 jalkapallo
Arvaja Maaria 2A kilpa-cheerleading
Arvelo  Sofia Aurora 2A rytminen voimistelu
Asfar Sarah 2N sulkapallo
Asklöf Aino 3 suunnistus
Astala  Aaro  2A salibandy
Aula Linnea 2A käsipallo
Aura Kerttu 2N team gym
Auranen Leevi 3 salibandy
Autio Emma 2N joukkuevoimistelu
Autio Wertti 3 pyöräsuunnistus
Auvinen Atte 3 jääpallo
Auvinen Jasper 3 salibandy
Auvinen Karita 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Auvinen Roope 2N yleisurheilu
Auvinen Tessa 3 jalkapallo
Avetisyan Lorena 3 rytminen voimistelu
Avikainen Viivi 2A yleisurheilu
Azodo Melanie 3 jalkapallo
Azodo Robbie 2N jalkapallo
Back Erik 2A yleisurheilu
Bakker Krista 3 golf
Balatkhanova Enisa 2N Judo
Balatkhanova Heda 2N judo
Banza Enoch 2N jalkapallo
Barck Maj 3 jalkapallo
Bardia Mirzaei 3 Taekwondo
Barrera Thomas 3 koripallo
Bartholdi Natalia 2A kilpa-cheerleading
Barton Alexandra 2A judo
Bau Samu 2N jääkiekko
Baumgartner Nelly 3 salibandy
Beijar Jens 3 salibandy
Bejedi Sara 2A koripallo
Benford Emilia 3 tanssiurheilu
Benlak Alex 3 jääkiekko
Berden Edith 3 yleisurheilu
Berg Madleena 3 ratsastus
Berg Wilma (para) 1 yleisurheilu
Bergeron Ellen 3 
Berghem Jonna 3 yleisurheilu
Bergman Joonas 3 lumilautailu – slope, halfpipe
Bergman Samu 3 jääkiekko
Bernards Lea 2A telinevoimistelu
Berner Max 3 golf
Berner Robin 3 purjehdus
Besselink Max 1 koripallo
Beszteri Greta 3 uinti
Beyai Mustafa 3 Jalkapallo
Bhandari  Kailash 3 jalkapallo
Biggs Juho 2N tennis
Biström Tatu 3 salibandy
Björkbacka Toni 3 salibandy
Björn Vera 3 jääpallo
Björninen Roberta 3 koripallo
Blomqvist Jonni 2N yleisurheilu
Blomqvist-Kakko Minea Pro golf
Blomster Anders 2A pyöräsuunnistus
Blummé  Viggo 3 jalkapallo
Boamah Michael  2N jalkapallo
Bogdanoff Matilda 2A yleisurheilu
Borgman Mico 3 jalkapallo
Borovskaya Valeria 3 yleisurheilu
Borovski Dmitry 3 tanssiurheilu
Boström Kristian 3 suunnistus
Botti Jose 3 koripallo
Bottinelli Gajane 2A jousiammunta
Bouchia Daniel 3 Jalkapallo
Boughrara Chahrazed 2N taekwondo
Brask Carita 3 yleisurheilu
Bremer Edvard 2A purjehdus
Bremer Teresita 2N ratsastus
Bryggare Niklas 3 yleisurheilu
Brännare Malla  2A kilpa-cheerleading
Buchwald Rauha 3 yleisurheilu
Burton Ella 2N jalkapallo
Burton Samuel 3 jalkapallo
Busk Niklas 3 vesipallo
Både Samuel 3 Amerikkalainen jalkapallo
Bützow Iira 3 yleisurheilu
Bäck Kristian 1 yleisurheilu
Bäcklund Joonas 3 salibandy
Bäckman Neea 2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Bäckström Jannike 2N painonnosto
Bäckström Thomas 3 jalkapallo
Camara Idrissa  3 jalkapallo
Cardona Ida 3 yleisurheilu
Castren Matilda Pro golf
Ceder Linnea 1 taitoluistelu
Cedercreutz Axel 3 salibandy
Chandras Olivia 3 yleisurheilu
Chime Eric 2N koripallo
Chokairy Amira 2A yleisurheilu
Chydenius Nina 3 yleisurheilu
Clayhills Bruce 3 uinti
Collin Kaisa 2A jalkapallo
Coloma Vanhala Beatriz 3 uinti
Condé M’balia 3 jalkapallo
Conti Tommaso 3 jalkapallo
Corell Max Mikael 3 autourheilu
Cukici   Denis 2N jalkapallo
Cziczer Félix 2N trampoliinivoimistelu / freetrampolinen
Dahlberg Cecilia 3 purjehdus
Dahlberg Otto 2A purjehdus
Dahlström Benjamin 3 jalkapallo
Dahlström Sebastian 3 jalkapallo
Damoiseaux Meri 2N koripallo
Danielsson Erika 2A golf
Danielsson Jenny-Julia 2A jalkapallo
Danielsson Kalle 2N Käsipallo
Danishevski Kristian  2N telinevoimistelu
Darlington  Oscar  3 golf
Davidson Kim 3 käsipallo
Demasör Charlotta 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Deniz Amed 3 jalkapallo
Diasonama Bob 3 jalkapallo
Djoukaev Turpal 2A judo
Donner Jesper 3 suunnistus
Donner Julius 2N purjehdus
Douglas Ella 3 jalkapallo
Drammeh Kalilu 3 jalkapallo
Drufa Minja 2N jääkiekko