A-D

Urhean akatemiaurheilijat A-D Aakkula Kaarlo 3 jääkiekkoAalto Akseli 2N sulkapalloAalto Elias 2A yleisurheiluAaltonen Anton 2N […]

Urhean akatemiaurheilijat A-D
Aakkula Kaarlo 3 jääkiekko
Aalto Akseli 2N sulkapallo
Aalto Elias 2A yleisurheilu
Aaltonen Anton 2N jalkapallo
Aaltonen Jimi 3 koripallo
Aaltonen Oskari 2N salibandy
Aarninsalo Emma 3 jalkapallo
Aarnio Janette 2A koripallo
Aarnio Kiira 3 jalkapallo
Aarnisalo Elina 2A koripallo
Aaro Harju 2N telinevoimistelu
Aarrejoki Annika 2N koripallo
Aarvala Erika 3 purjehdus
Abdulaa Almawla 3 jalkapallo
Abdulhamed Robin 3 vapaaottelu
Abdullahi Yasin 3 Koripallo
Adham Nidal 3 jalkapallo
Adler Ida 2N ringette
Af Forselles Mona 3 yleisurheilu
af Hällström Joel 3 triathlon
Afanassiev Nikita 3 miekkailu
Ahervuo Enni 2N koripallo
Ahlgren Daniel 3 jääkiekko
Ahlgren Olli 3 yleisurheilu
Ahlström Ellen 3 jalkapallo
Ahmadi Reza 3 paini VP
Ahmaoja Nooa 3 koripallo
Ahmed Abdirahim 3 yleisurheilu
Ahmed Yasen 3 nyrkkeily
Aho Siiri 3 tanssiurheilu
Ahokas Antti Pro golf
Ahola Emma 2N koripallo
Ahola Emma-Lotta 3 uinti
Ahola Hanna 3 koripallo
Ahonen Helmi 2N melonta
Ahonen Aapo 3 squash
Ahonen Miikka 3 Tanssiurheilu
Ahonen Ville 3 maastohiihto
Ahti Ville-Petteri 3 tennis
Ahtiainen Niina 2A beach volley
Ahtinen Olga 1 jalkapallo
Ahvenainen Akseli 1 freestyle-kumpareet
Ahvenjärvi Antti 3 maastohiihto
Ainasoja Aino-Maria 3 yleisurheilu
Ainasoja Ellen 2N jalkapallo
Airaksinen Aleksi 3 jääkiekko
Airaksinen Jemina 3 koripallo
Airaksinen Venla 3 salibandy
Airas Rafaela 3 alppihiihto
Airola Inka 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Airto Aatos 3 amerikkalainen jalkapallo
Aito Sara 3 lentopallo
Aittokoski Iivari 3 jalkapallo
Ajo Jaakko 3 maastohiihto
Al Rubaiey Ali 3 nyrkkeily
Alaali Sami 3 miekkailu
Alamikkotervo Henri 2A futsal
Alanen Elna 3 Pesäpallo
Alanen Jere-Matias 3 Jääkiekko
Alanko Roni 3 jääkiekko
Ala-Rantala Emilia 3 painonnosto
Alatalo Kalle 3 Jääkiekko
Alatalo William 1 autourheilu
Al-Azawi Ali 3 thainyrkkeily
Al-Azawi Mohammed 3 thainyrkkeily
Aleksandrov Jevgeni 3 yleisurheilu
Alhava Lasse 3 tennis
Alho Joonas Onni 3 jääkiekko
Ali Abdurahman 3 Koripallo
Alingue Iikka 3 yleisurheilu
Alitalo Eetu 3 uinti
Aliu Rinor 3 nyrkkeily
Alkio Ahti 3 tennis
Alkio Aino 3 tennis
Alkio Elias 3 tennis
Alles Anneli 3 Yleisurheilu
Alopaeus Max 3 tennis
Alrashedi Humam 3 thainyrkkeily
Al-Tamimi Muslim 3 Jalkapallo
Al-Wehliye Kariim 3 Jalkapallo
Amzil Abdullah 2N koripallo (OBA)
Anderson Claudia 3 kilpa-cheerleading
Andersson Rasmus 2N sulkapallo
Andersson Aleksanteri 3 salibandy
Andersson Daniel 3 jalkapallo
Andersson Saga 1 yleisurheilu
Andersson Silja 2N yleisurheilu
Andström Sofi 3 uinti
Angeria Jutta 2N jalkapallo
Anoschkin Katja 2A Taido
Ansamaa MAtias 2N koripallo
Ansaranta Petra 2A uinti
Antell John 2A ratsastus
Antikainen Fay 3 tanssiurheilu
Antikainen Heidi 2N pyöräily
Antikainen Neela 2N jalkapallo
Antila Alina 3 uinti
Anttila Elina 3 koripallo
Anttila Emilia 3 yleisurheilu
Anttonen Ilona 3 jalkapallo
Anwar Abdi 3 Jalkapallo
Appelsin Aino 2N kilpa-cheerleading
Appiah Brian 3 amerikkalainen jalkapallo
Arial Esther 2N koripallo
Arimo Sara 2N jalkapallo
Arkiomaa Ville 2N jääkiekko
Arminen Taavi 3 jalkapallo
Arminen Vilma 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Arpiainen Ellan 2N jalkapallo
Arte Najib 3 Jalkapallo
Aryal Shiba 3 jalkapallo
Asfar Sarah 2N sulkapallo
Asiedu Daniel 3 jalkapallo
Asikainen Oliver 3 yleisurheilu
Asklöf Aino 3 suunnistus
Asp Aapo 3 jääkiekko
Aspbäck Vanessa 2N muodostelmaluistelu / Musketeers
Astala Aaro 1 salibandy
Asteljoki Elias 3 salibandy
Asunto Veeti 3 salibandy
Atanga Johannes 3 jalkapallo
Atarah Artur 3 jalkapallo
Attola Sara 2N jalkapallo
Aula Linnea 2A käsipallo
Aura Kerttu 2A team gym
Auranen Leevi 3 salibandy
Autio Emma 3 joukkuevoimistelu
Autio Karoliina 3 jalkapallo
Autio Wertti 3 pyöräsuunnistus
Auvinen Atte 3 jääpallo
Auvinen Jasper 2N salibandy
Auvinen Roope 2N yleisurheilu
Auvinen Tessa 3 jalkapallo
Avikainen Viivi 2A yleisurheilu
Azabani Diar 3 Jalkapallo
Back Erik 2A yleisurheilu
Baghaie Oliver 3 Jalkapallo
Bajrami Gezim 2N Koripallo (OBA)
Bakac Deniz Baran 3 Jalkapallo & futsal
Balistreri Emilia 3 muodostelmaluistelu / Team Unique
Baranov Stanislav 3 jalkapallo
Bardia Mirzaei 2A taekwondo
Barton Alexandra 2A judo
Baumgartner Nelly 3 salibandy
Beijar Jens 3 salibandy
Bela Visar 3 Jalkapallo
Berden Edith 3 yleisurheilu
Berg Madleena 3 pyöräily
Berg Miro 3 nyrkkeily
Berg Wilma (para) 1 yleisurheilu
Bergeron Ellen 3 yleisurheilu
Berghem Jonna 3 yleisurheilu
Berghäll Frank 2N käsipallo
Bergius Jade 3 jalkapallo
Berglund Arne 2N käsipallo
Bergman Jami 3 jalkapallo
Bergman Joonas 3 lumilautailu – slope, halfpipe
Berner Max 3 golf
Berner Robin 3 purjehdus
Berntsen Tora 3 paini VP
Bertucci Valentino 3 yleisurheilu
Beszteri Greta 3 uinti
Beyai Mustafa 3 Jalkapallo
Bhandari Kailash 3 jalkapallo
Biggs Juho 3 tennis
Biström Tatu 3 salibandy
Björk Valtteri 3 jääkiekko
Björklun Erik 3 jalkapallo
Björn Vera 3 jääpallo
Björninen Roberta 3 koripallo
Blinnikka Alexander 1 purjehdus
Blomfelt Christian 2N koripallo
Blommendahl Oskari 3 jalkapallo
Blomqvist Clarissa 2A tennis
Blomqvist Jonni 2N yleisurheilu
Blomster Anders 2A pyöräsuunnistus
Blummé Viggo 3 jalkapallo
Boamah Michael 3 jalkapallo
Bogdanoff Matilda 2A yleisurheilu
Bonnor Onni 3 Jalkapallo
Borovskaya Valeria 3 yleisurheilu
Borovski Dmitry 3 tanssiurheilu
Bottinelli Gajane 2A jousiammunta
Boudali Shakur 3 jalkapallo
Boughrara Chahrazed 2A taekwondo
Brask Carita 3 yleisurheilu
Bremer Edvard 2A purjehdus
Bremer Teresita 2A ratsastus
Bryggare Niklas 3 yleisurheilu
Brännare Malla 2A kilpa-cheerleading
Buchwald Rauha 3 yleisurheilu
Burton Samuel 3 jalkapallo
Busk Nea 2N vesipallo
Busk Niklas 3 vesipallo
Buska Eryk 3 jalkapallo
Bützow Iira 3 yleisurheilu
Både Maxim 3 jalkapallo (yu)
Både Samuel 3 Amerikkalainen jalkapallo
Bäck Kristian 2A yleisurheilu
Bäckman Kaapo 3 jääkiekko
Bäckman Neea 3 muodostelmaluistelu / Team Mystique
Bäckström Jannike 2N painonnosto
Bäckström Thomas 3 Jalkapallo
Cardona Ida 3 yleisurheilu
Castren Matilda 2A golf
Ceder Linnea 1 taitoluistelu
Cedercreutz Axel 3 salibandy
Chime Eric 3 koripallo
Chokairy Amira 2A yleisurheilu
Chydenius Nina 3 yleisurheilu
Clayhills Bruce 3 uinti
Collin Kaisa 1 jalkapallo
Collin Silja 2N salibandy
Condé M’balia 3 jalkapallo
Chonwachirathanin Suphanat 3 pöytätennis
Cukici Denis 2N jalkapallo
Cukici Omar 3 jalkapallo
Dahlberg Cecilia 3 purjehdus
Dahlberg Otto 2A purjehdus
Dahlström Benjamin 3 jalkapallo
Dahlström Sebastian 3 jalkapallo
Danielsson Erika 3 golf
Danielsson Jenny-Julia 1 jalkapallo
Danielsson Kalle 3 Käsipallo
Danishevski Kristian 3 telinevoimistelu
Dankov Daniela 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Dannbäck Emilia 2N jalkapallo
Darlington Oscar 3 golf
Daspaloloulos Gina 3 baletti
Deng Athiei 3 Koripallo
Deniz Amed 3 jalkapallo
Dinh Leo 2N Salibandy
Djoukaev Turpal 1 judo
Donner Jesper 3 suunnistus
Donner Julius 3 purjehdus
Dufva Stella 3 jalkapallo