K

Urhean akatemiaurheilijat K Kaarnakorpi Aaro 3 koripallo Kaartinen Veeti 3 yleisurheilu Kaarto Erika 2A muodostelmaluistelu […]

Urhean akatemiaurheilijat K
Kaarnakorpi Aaro 3 koripallo
Kaartinen Veeti 3 yleisurheilu
Kaarto Erika 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Kaarto Petra 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Kaasinen  Samu 2N sulkapallo
Kahelin Anna 2A koripallo
Kahisalo Linus 3 jalkapallo
Kahri Siiri 3 kilpa-cheerleading
Kaijasilta Noah 3 jalkapallo
Kaijasilta Olli 3 jalkapallo
Kaikkola Senni 2N jalkapallo
Kaikkonen Teemu 3 jääkiekko
Kaimio Kare 2A cheerleading
Kainulainen  Aino-Kaisa 2N jalkapallo
Kainulainen Sonja 3 alppihiihto
Kainulainen Valtteri 2A Salibandy
Kaislaniemi Nelli 3 kilpa-cheerleading
Kaisti Anton 2A sulkapallo
Kaitanen Karoliina 2A team gym
Kaitemo Niklas 3 käsipallo
Kajala Sofia 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Kajander  Venla 2N jalkapallo
Kajander Matilda 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Kajander Willem 3 yleisurheilu
Kakko Elina 2A yleisurheilu
Kaksonen Matti 3 tanssiurheilu
Kallas Agneta 3 uinti
Kallela Luca 3 suunnistus
Kallio  Lauri  2N koripallo
Kallio Elias 3 jalkapallo
Kallio Emil 3 salibandy
Kallio Jasmin 2N Ratsastus
Kallio Miro 3 yleisurheilu
Kalliokoski Anton 3 amerikkalainen jalkapallo
Kalliokulju Valtteri 2A yleisurheilu
Kalliomäki Oliver 3 salibandy
Kallström Daniel 2N koripallo
Kalo Antti 3 lentopallo
Kalo Onni 3 lentopallo
Kaltala Nicholas 3 jääkiekko (maali)
Kammer Marco 2N yleisurheilu
Kanerva  Veeti  3 judo
Kanerva Emilia 2A judo
Kanerva Hilma 2A joukkuevoimistelu
Kanerva Meri 2N koripallo
Kanevets, Artur 2N judo
Kangas Angelica 2A joukkuevoimistelu
Kangasmäki Vilma 2N soutu
Kangasniemi Antti 2N paini
Kankaanranta Iida 2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Kankkunen Tomi 3 jalkapallo
Kankuri Maria 3 muodostelmaluistelu
Kantele Viktor 2A yleisurheilu
Kantelinen Samir 3 jalkapallo
Kantola Mika 3 jalkapallo
Kapanen Aurora 2A joukkuevoimistelu
Kapanen Erliette 2A joukkuevoimistelu
Kapanen Jaspar 3 koripallo
Kara Sanna 3 muodostelmaluistelu / Situations 
Kareinen Hanna 2A uinti
Kareinen Miikka 3 salibandy
Karell Emilia 2N käsipallo ja yleisurheilu
Karhu Hermanni 3 jääkiekko
Karhu Niko 3 jääkiekko
Karhu Ville 2N koripallo
Karhumäki Heidi 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Karhunen Henna 3 Muodotelmaluistelu / Valley Bay Synchro
Karhunen Laura 2A taitoluistelu
Karhunen Noora 3 koripallo
Kari Aino 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Karike Tomas 3 jalkapallo
Karinen Kayleigh 2A kilpa-cheerleading
Karinen Petteri 3 salibandy
Kario Hannu 3 purjehdus
Karjalahti Erin 2N yleisurheilu
Karjalainen Katja 1 pararatsastus
Karjalainen Kim 3 pesäpallo
Karjalainen Ria 2N jalkapallo
Karjalainen Siiri 3 pesäpallo
Karlberg Nellie 3 jääkiekko
Karlemo Lucas 3 purjehdus
Karlsson Neo 3 Miekkailu
Karlsson Niki 3 uinti
Karlsson Niko 2N jääkiekko
Karmitsa Joakim 3 yleisurheilu
Karppinen Atte 3 jalkapallo
Karppinen Inari 2N suunnistus
Karppinen Ohto 3 jalkapallo
Karresmaa  Kerttu 2N jalkapallo
Karujärvi Veikka 3 jääkiekko
Karvinen Mirva 3 koripallo
Karvinen Onni 3 jääkiekko
Karvo Santeri (para) 3 yleisurheilu
Karvonen Aliina 3 uinti
Kaskimäki Aleksanteri 2N jääkiekko
Kasurinen Hanna 3 yleisurheilu
Kataja Nikolas 3 koripallo
Katajainen Sebastian 3 jääkiekko
Katajamäki Pauli 2N jalkapallo
Kataja-Rahko Sakari 3 salibandy
Katisko Maximilian 3 jalkapallo
Kattelus Ville 2N lentopallo
Kattilamäki Tuuli 3 yleisurheilu
Katvala Erika 3 kilpa-cheerleading
Katz  Kalle  2N jalkapallo
Kauko Anniina 2A joukkuevoimistelu
Kaukolahti Tuomas 2A yleisurheilu
Kaukolinna Elli 3 lentopallo
Kaukonen Lassi 3 Yleisurheilu
Kaukonen Tino 3 uinti
Kauppila Iida 2A maalipallo
Kauppinen Aki 3 maastohiihto
Kauppinen Henni 3 pesäpallo
Kauppinen Otto 3 jalkapallo
Kauranen Eino 3 jääkiekko
Kauranen Elina 3 yleisurheilu
Kauranen Vilja 3 yleisurheilu
Kautonen Valtteri 1 lumilautailu – slope, halfpipe
Kautto Julius 3 salibandy
Kavaleff Marcus 3 purjehdus
Keihäs Ida 2N käsipallo
Keinänen  Xiaojian 2N purjehdus
Keitaanniemi  Tinja 3 judo
Kekarainen Juuso 3 jääkiekko
Kekkonen Alex 3 salibandy
Kekkonen Julia 2N triathlon
Kella Martin 3 jalkapallo
Kellgren Patricia 2N yleisurheilu
Kellokoski  Ukko 3 jalkapallo
Kelloniemi Ella 2N jalkapallo
Kemppaala Karlos 3 yleisurheilu
Kemppi Juliette 2A jalkapallo
Kemppinen Lotta 2A yleisurheilu
Kenttä Erika 3 yleisurheilu
Kenvin Sebastian 3 nyrkkeily
Kerokoski Lotta 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Kerola Jacob 2N Salibandy 
Kerttula Sani 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Kerttunen Jessica 1 pararatsastus
Keränen Emil 3 alppihiihto
Keränen Konsta 3 koripallo
Keränen Milla 2A Kilpa-cheerleading
Kesker Juuli 3 taitoluistelu
Keskiivari Mari 3 karate
Keskinen  Akseli 1 purjehdus
Keskinen Oskari 2N lentopallo
Keskitalo  Saara  2N yleisurheilu
Keso Kaisa 3 koripallo
Kesti Lauri 2N jalkapallo
Keto  Veera 2N jalkapallo
Ketola Josefina 2A joukkuevoimistelu
Ketonen Claudia 3 tanssiurheilu
Ketonen Otto 2A paini
Kettunen  Essi 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Kettunen  Lotte  2A kilpa-cheerleading
Kettunen Elias 3 jääkiekko
Kettunen Enni 2A telinevoimistelu
Kettunen Kira 3 jalkapallo
Keurulainen Maija 2A kilpa-aerobic
Kevask Arina 3 rytminen voimistelu
Khary Omar 3 Jalkapallo
Khataev Arslan 1 nyrkkeily
Khirchilashvili Khirchia 2N judo
Kiema Noa 3 jalkapallo
Kiiski Dan 3 alppihiihto
Kiiski Viivi 2N jalkapallo
Kiiskinen Joonas 3 jääkiekko
Kilo Jesse 2N jalkapallo
Kilpeläinen Ella 3 muodostelmaluistelu / Musketeers
Kilpi Justus 3 sulkapallo
Kilpinen Einari 3 tennis
Kinnari Hugo 3 salibandy
Kinnarinen Kasper 3 jalkapallo
Kinnunen Jarkko 1 yleisurheilu
Kinnunen Miro  3 jalkapallo
Kirjavainen Maria 2A taekwondo
Kirmes Oskar 1 telinevoimistelu
Kirmes Robert 1 telinevoimistelu
Kirpu Katrin 3 jalkapallo
Kirves Vilma 3 ratsastus
Kirvesniemi Mikko 3 salibandy
Kiuru Matias 2A ammunta
Kivekäs  Anna  2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Kivekäs Jaakko 3 jalkapallo
Kivelä Essi  3 yleisurheilu
Kiviharju Sampo 3 yleisurheilu
Kivikko Matias 2N jalkapallo
Kivikko Noora 3 maastohiihto
Kivikoski Bea 3 tennis
Kiviluoma Elli 3 koripallo
Kivimäki Maisa 3 alppihiihto
Kivinen Erica 3 jalkapallo
Kivinen Minna 2A taekwondo ITF
Kiviniemi  Kukka  2N jalkapallo
Kivioja Aleksi 2N jääkiekko
Kiviranta  Nette 3 paraurheilu
Kiviranta Kiia 2A muodostelmaluistelu / Team Unique
Kivistö, Maisa  3 muodostelmaluistelu / Lumineers
Klapuh Minela 3 lentopallo
Klein Casper 3 jääkiekko
Klemetti Emilia 2A koripallo
Klinga Siiri 3 koripallo
Knaapi Joel 3 uinti
Knutsson Mia 2N taekwondo
Koch Mirjami 3 muodostelmaluistelu / Ice Steps
Koirikivi Arttu 3 jalkapallo
Koistinen Julia 3 kilpa-cheerleading
Koistinen Minna 2A triathlon
Koistinen Olli-Pekka 3 suunnistus
Koivisto Emma 2A jalkapallo
Koivisto Inka 2N pikaluistelu
Koivisto Konsta  2N brasilialainen jujutsu
Koivisto Kuura 1 freestyle – slopestyle
Koivisto Pontus 3 salibandy
Koivistoinen Aku  3 purjehdus
Koivu Ella 2N jalkapallo
Koivu Kim Pro golf
Koivula Siiri 3 jalkapallo
Koivulehto Lotta 3 yleisurheilu
Koivumäki Sanna 2A squash
Koivunen Elmo 3 yleisurheilu
Koivunen Emma 2A joukkuevoimistelu
Koivuniemi Olivia 3 yleisurheilu
Kokko Aapo 3 jääkiekko
Kokko Camilla 3 taitoluistelu
Kokko Julius 3 jääkiekko
Kokko Max  2N pikaluistelu
Kokko Riikka 3 yleisurheilu
Kokkonen Tanja 2N yleisurheilu
Kolehmainen Oskari 2N pyöräily
Koljonen Kalle 1 sulkapallo
Kollar Daniel 3 jalkapallo
Komarov Oskar 2N jääkiekko
Komi Matias 2N yleisurheilu
Komulainen Noora Pro golf
Kondratjeff Johan 3 kilpa-cheerleading
Konidaris Daniel 2N jääkiekko
Kontala  Mimi  3 team gym
Konttinen Annika 3 team gym
Kontturi Matias 3 jalkapallo
Kontturi Peppi 2N jalkapallo
Kontu Elias 3 jääkiekko
Kontula Taimi 3 rytminen voimistelu
Koota Luukas 2N ammunta
Koota Maija 3 jalkapallo
Koponen  Matias  3 suunnistus
Koponen Kalle 3 koripallo
Koppel Sten 3 salibandy
Koprinen  Aleksi  2N uinti
Korhonen  Ella 2A trampoliinivoimistelu
Korhonen Emilia 1 squash
Korhonen Joonas 2A sulkapallo
Korhonen Kasper 3 jääkiekko
Korhonen Konsta 3 jääkiekko
Korhonen Mikko Pro golf
Korhonen Nuutti 3 autourheilu
Korhonen Riku 2N koripallo
Korhonen Roope 2A judo
Korhonen Saku 3 koripallo
Korhonen Tuukka 2N jääkiekko
Korkalainen  Emma  2N jalkapallo
Korkiakangas Roope 3 pesäpallo
Korkiatupa Aarni 2N koripallo
Korpas Anton 2N nyrkkeily
Korpiniemi Partik 3 salibandy
Korpio Inka 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Korpio Nella 1 alppihiihto
Korte Annimari 1 yleisurheilu
Kortelainen Noora 3 lentopallo
Kortelainen Sonja  2A kilpa-cheerleading
Kortelainen Teresa 3 kilpa-aerobic
Korvenpää Timo 3 jääkiekko
Koskela Aino 3 yleisurheilu
Koskela-Koivisto Nora 3 yleisurheilu
Koskenvaara Sirkku 3 taitoluistelu
Koskenvuo Aku 2N jääkiekko
Koskenvuo Eemeli 3 jääkiekko
Koski Elias 1 telinevoimistelu
Koski Iiris 2A joukkuevoimistelu
Koski Kira 3 ringette
Koski Ville 2N jalkapallo
Koskimäki  Saga 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Koskinen Elsa 3 koripallo
Koskinen Emilia 3 golf
Koskinen Fred 3 golf
Koskinen Lotta 3 jalkapallo
Koskinen Ossi 3 salibandy
Koskinen Otso 2N jalkapallo
Koskinen Peppi 3 koripallo
Koskinen Riina  1 squash
Koskipirtti Max 3 jääkiekko
Koskivaara Hanna 3 koripallo
Koskue  Anton 2N käsipallo
Kosola Katriina 2N jalkapallo
Kosonen Eero 2A Salibandy
Kosonen Ilona 3 käsipallo
Kosonen Soili 3 Yleisurheilu
Kossila Karla 3 muodostelmaluistelu / Lumineers
Kostiainen Ada  3 kilpa-cheerleading
Kostiainen Elina 3 yleisurheilu
Kosunen Karla 2N ringette
Kotaja Amanda  1 pöyrätuolikelaus
Kotilainen Lili 2A purjehdus
Kotiranta Juho 2A purjehdus
Kotkansalo Jesper 3 jääkiekko
Koulik Alina 2N jalkapallo
Kouva Otto 3 jalkapallo
Kovalainen Jimi 3 jalkapallo
Kovanen Nelma 2A kilpa-cheerleading
Krapu Emma 2N judo
Krogell Rasmus 3 Yleisurheilu
Krogerius Henrik 2A uinti (para)
Kronlöf Sirre 2A purjehdus
Kronqvist Robin 2N yleisurheilu
Kruus Satu 3 jalkapallo
Kruuti Kira 3 yleisurheilu
Krzywacki  Maija  3 sulkapallo
Kuha Konsta 3 jääkiekko
Kuhta Marko 2N Miekkailu
Kuhta Veeti 3 Jääkiekko
Kuier Awak 2A koripallo
Kuikka Tiia 2A yleisurheilu
Kuipers Okke 3 amerikkalainen jalkapallo
Kuisma Onni 2N purjehdus
Kuismin Rasmus 3 jääkiekko  
Kuittinen Martin 3 jalkapallo
Kuittinen Miko 3 jääkiekko
Kuitu Joona 3 uinti
Kuitunen Anna 3 golf
Kuitunen Petri 3 salibandy
Kuivalainen Kaisa 3 yleisurheilu
Kuivalainen Mikko 3 yleisurheilu
Kuivamäki Jesse 3 salibandy
Kuivanen Aino 3 muodostelmaluistelu / Ice Infinity
Kuivisto Sara 1 yleisurheilu
Kujala Saana 2N koripallo
Kujanhaara  Joonatan Mikael 2N judo
Kujasalo  Niilo 2N jalkapallo
Kukkola Jani 2A Salibandy
Kukkonen Joonas 2A telinevoimistelu
Kukkonen Kiia 2N trampoliinivoimistelu
Kukkonen Niko 3 alppihiihto
Kullberg Anniina 2A kilpa-cheerleading
Kulmala Eetu 3 lentopallo
Kulmala Iina 2N ringette
Kulonummi Kasper 2N jääkiekko
Kumar Gerli 3 yleisurheilu
Kumpula Joona 3 jääkiekko
Kunnas Lari 2A moottoripyöräurheilu
Kunnaton Eveliina 3 muodostelmaluistelu / Situations
Kuoppamäki Kerttu 3 taitoluistelu
Kuosmanen Elias 1 paini GR
Kuosmanen Linda 3 koripallo
Kuparinen Kalle 3 jääkiekko
Kupiainen Salla 3 koripallo
Kurkela, Otto 3 salibandy
Kuronen Sera 3 taitoluistelu
Kurtbay Sinem 1 purjehdus
Kuure Oula 3 jääkiekko
Kuusela Trine 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Kuuskoski Karla 2A joukkuevoimistelu
Kuusniemi  Fishwick  2N jalkapallo
Kyber  Joanna 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Kykkänen  Robert 2N Miekkailu
Kylliäinen Minttu 3 taitoluistelu
Kylliäinen Olivia 3 jääkiekko
Kylliö Joonas 3 koripallo
Kylmä Eemil 3 Uinti
Kymäläinen Henrik 3 yleisurheilu
Kytölä Kira 2A yleisurheilu
Kyynäräinen Anton 2N jääkiekko
Kähkönen Emilia 2A joukkuevoimistelu
Kälkäinen Jaani 3 salibandy
Källström Roni 3 uinti
Känkänen Aleksi 3 salibandy
Kärhä Essi  3 yleisurheilu
Kärkkäinen Jonni 2N jääkiekko
Kärkkäinen Leevi 3 jääkiekko
Kärsämä Iiro 2N jalkapallo
Kärävä Anni 1 freestyle – slopestyle
Käsnänen Anni 3 pikaluistelu
Käsnänen Eetu 2N pikaluistelu
Kääriä Aleksi 3 jalkapallo
Kääriäinen Jesse 2N painonnosto
Köngäs Sami 2A painonnosto
Könkkölä  Marius  2N jalkapallo
Körkkö Elias 2A judo
Köykkä Helmi 3 yleisurheilu