E-H

Urhean akatemiaurheilijat E-H Echardt Albert Pro golf Edman Andrea 2A joukkuevoimistelu Eho Juuso 3 jalkapallo […]

Urhean akatemiaurheilijat E-H
Echardt Albert Pro golf
Edman Andrea 2A joukkuevoimistelu
Eho Juuso 3 jalkapallo
Ehrnrooth Belinda 3 purjehdus
Ehrnrooth Rebecca 3 maastohiihto
Ehrnroth August 3 tennis
Eikkinen Edith 3 Yleisurheilu
Einamo Laura 3 yleisurheilu
Einonen Oula 3 jääkiekko
Ekdahl Satu 3 purjehdus
Ekebom Eetu 3 vapaaottelu
Ekholm-Mangaonkar Maarit  2A squash
Eklund Alicia 2N käsipallo
Eklund Anton 3 purjehdus
Eklund Jakob 2A purjehdus
Eklöf Cia 2N koripallo
Ekman Artur 3 käsipallo
Ekoebve Don-Zheni 3 yleisurheilu
Ekroth Tinja 2N ratsastus
Ellilä Lina 3 lentopallo
Elo Anne  3 kilpa-cheerleading
Elomäki Okko 3 pesäpallo
Elonen-Kulmala Arttu 3 jääkiekko
Elopuro Samu 2N judo
Eloranta Jenni 3 yleisurheilu
Enckell Jimi 3 jääkiekko
Engman Adelina 2A jalkapallo
Enström Lauri 3 salibandy
Envalds Kasper 3 uinti
Erhovaara Suvi 2A käsipallo
Eriksson Carl Johan 3 jalkapallo
Eriksson Essi  3 Yleisurheilu
Eriksson Samuli 3 yleisurheilu
Erkkilä Kia 2N ringette
Erkkola  Akseli  2N paini
Erlund  Sofie 3 koripallo
Erlund Henri 3 uinti
Erlund Stella 3 tennis
Eronen Ada 2N jääkiekko
Eronen Eetu 1 maalipallo
Ervasti Annemarie 3 muodostelmaluistelu / Marigold IceUnity
Eräheimo Reea 2A trampoliinivoimistelu
Eräkangas Elmo 3 koripallo
Eskelinen Sonja 3 maastohiihto
Eskola Antero 2A pikaluistelu
Eskola Ossi 3 koripallo
Eskola Ville 2N squash
Esna Annabel 3 koripallo
Etelätalo Lassi 1 yleisurheilu
Etelätalo Otto 3 jääkiekko
Etie Noah 3 jalkapallo
Exaucia Thomas 2N koripallo
Ezeabasirim Chibunna 2N Yleisurheilu
Faal Badou 3 vapaaottelu
Fagerholm Lotta 3 kilpa-cheerleading
Fagerström Juuso 3 jääkiekko
Falenius Jesse 3 jääkiekko
Federiko Federiko 2N koripallo
Federiko Okku 2N koripallo
Feodoroff Sebastian 2N purjehdus
Ferchen  Tua  3 tanssiurheilu
Ferm  Sonja  2N jalkapallo
Fils Taneli 2A Kilpa-cheerleading
Fjäder Altti 3 jääkiekko
Flinck Jonathan 3 salibandy
Florent Rickhard  3 jalkapallo
Flytström Lauri 3 Jääkiekko
Fogelholm Minea 2N yleisurheilu
Foley Natascha 2N käsipallo
Forsberg Alexandra 3 kilpa-cheerleading
Forsberg Jere 1 jousiammunta
Forsblom  Wilma  2N jalkapallo
Forsbom Julius 3 salibandy
Forsel  Marcus 3 uinti
Forsell Kaius 3 jääkiekko
Forss Lauri  3 sulkapallo
Forss Onni 2N salibandy
Fraidenberger Veronika 2A joukkuevoimistelu
Franke Juha 3 jalkapallo
Fredman Sandra 2N salibandy
Fredriksson Johan  3 uinti / triathlon
Fredriksson Johan 2N triathlon ja uinti
Fredriksson Linnea 3 taitoluistelu
Friman Björn 3 ammunta
Friman Christian 1 ammunta
Främling Niels 3 jääpallo
Fuchs Lis 2N salibandy
Fält Kalle 3 Salibandy 
Gabrán Emelie 3 tennis
Gabrielsson Emil 3 jalkapallo
Garselius Jimi 3 jääkiekko
George David 3 jalkapallo
Gergalo Rebecca 2A rytminen voimistelu
Gerkman Mette 3 yleisurheilu
Gina Daspaloloulos 3 baletti
Godenhjelm Kim Oskar 2N purjehdus
Goman  Enni  2N käsipallo
Goodman Maximilian 2N vesipallo
Gramen Isak 3 uinti
Granberg Hannu 2A yleisurheilu
Granfors Carlo 2N käsipallo
Granlund Max 2A käsipallo
Granlund Robin 2A käsipallo
Granqvist Mikael 3 yleisurheilu
Grekelä Julia 3 muodostelmasluistelu / Valley Bay Synchro
Greus Nuutti 3 telinevoimistelu
Gripenberg Johan 2A käsipallo
Gråsten Ada 2A kilpa-cheerleading
Grönberg Iiro 3 jääkiekko
Grönblom Emma 3 purjehdus
Grönblom Ronja 1 purjehdus
Grönlund Fanni 3 golf
Grönmark Janne 2N käsipallo
Grönmark Viktor 2N käsipallo
Gurung Dolma 3 jalkapallo
Gustafsson  Jimi 3 jääkiekko
Gustafsson Oskar 3 alppihiihto
Haajanen Aku 3 jalkapallo
Haakana Santeri 3 jääkiekko
Haanpää Antti 2N Paini
Haapala Ida 2N maastohiihto
Haapala Ida 2N suunnistus
Haapala Iida 2A telinevoimistelu
Haapanen, Antti-Eemeli 3 jääkiekko
Haapaniemi Paulus 3 jalkapallo
Haasanen Eeva 3 maastohiihto
Haaslahti  Unto 2N paini
Haataja Helmi 3 tanssiurheilu
Haataja Vera 3 tennis
Haavisto Helmi 2A purjehdus
Hack Leevi  3 salibandy
Haddad Juliana 2N koripallo
Haga 2N käsipallo
Hagberg Axel 2N salibandy
Hagberg Greta 2N joukkuevoimistelu
Hagström Joel 2N käsipallo
Hahka Sara 2A joukkuevoimistelu
Haikonen Pauli 3 jääpallo
Haimi  Lassi 2N uinti
Hakala Emma 3 yleisurheilu
Hakala Johannes 3 yleisurheilu
Hakala Kaisa 3 kanoottipoolo
Hakala Kia-Emilia 3 alppihiihto
Hakala Krista 3 jalkapallo
Hakala Markus 3 pesäpallo
Hakala Sara  3 koripallo
Hakala Vilma  2A jalkapallo
Hakala Vilma 3 yleisurheilu
Hakanen Saara 2N yleisurheilu
Hakaste Lauri Elmeri  2N pöytätennis
Hakkarainen Iiro 3 jääkiekko
Hakkarainen Jenna 2N ringette
Hakkarainen Lotta 3 telinevoimistelu
Hakkarainen Santeri 2N judo
Hakkarainen Santeri 2N käsipallo
Hakkarainen Teemu 3 koripallo
Hakola  Joona 2N paini
Hakola Annmarie 3 crossfit
Hakulinen Iida Maria 3 salibandy
Hakulinen Ossi 3 triathlon
Halava Minka 3 soutu
Halinen Tuomas 3 futsal
Hallaselkä  Lauren  2A uimahypyt
Hallikainen Joona 3 jalkapallo
Halme Aapo 2N jalkapallo
Halme Sasu 3 pyöräily
Halme Susanna 2A maalipallo
Halmesmäki Tero 2A paini GR
Halomo Helmi 2A jalkapallo
Halonen Juha-Matti 2A triathlon
Haltia Ilari  3 suunnistus
Haltia Nina 3 uinti
Halttunen Minka 2N ringette
Handelberg Aino 2A joukkuevoimistelu
Hangasmaa Miika 3 pesäpallo
Hanhisalo Aleksis 3 Salibandy 
Hankimaa Hertta 3 yleisurheilu
Hannola Petri 3 lentopallo
Hanski Janette 2N yleisurheilu
Happonen Pihla 3 yleisurheilu
Hardén  Kaius 3 jalkapallo
Harinen Miska 3 jääkiekko
Harjamäki Joonas 3 yleisurheilu
Harjanne Hanni 3 koripallo
Harju Seppo 2A pyörätuolirugby
Harjula Eero 3 salibandy
Harjula Tuomas 3 salibandy
Hartikainen Heini 2A triathlon
Harvio Sara 3 kilpa-cheerleading
Hassan Amjad 3 koripallo
Hassinen Emil 3 jääkiekko
Hassinen Neea 3 jalkapallo
Hatakka Santeri 2N jääkiekko
Hatanpää Aapeli 3 yleisurheilu
Haukkovaara Henri 3 kilpa-cheerleading
Hausen Chana 3 jalkapallo
Hautala Eva 3 miekkailu
Hautala Linnea 2N beach volley
Hautamo Otto 3 jalkapallo
Haven Henni 3 uinti
Haverinen Tommi 2N käsipallo
Havisalmi Mikael 3 jääkiekko
Hayes Dylan 3 jalkapallo
Hebbi August 3 jalkapallo
Hedman Veera 3 tanssiurheilu
Heikkala  Taika 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Heikkeri Sisu 3 jääkiekko
Heikkilä  Ellen 2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Heikkilä Miika 3 maastohiihto
Heikkilä Miro 3 Jääkiekko
Heikkilä Saana 3 rytminen voimistelu
Heikkilä Suvi 3 suunnistus
Heikkilä Tuomas 2A suunnistus
Heikkinen Aada 2N salibandy
Heikkinen Benjamin 3 jalkapallo
Heikkinen Daniel 3 jalkapallo
Heikkinen Joonas 2A taekwondo ITF
Heikkinen Malena 2A käsipallo
Heikkinen Venla 3 lentopallo
Heikkonen Miro 3 yleisurheilu
Heinaro Einari 3 suunnistus
Heininen  Tea  2N jalkapallo
Heino Alisa 2A tanssiurheilu
Heino Eetu 1 sulkapallo
Heino Emmi 3 yleisurheilu
Heino Ilkka 2A sulkapallo
Heino Jere 1 paini VP
Heino Melisa 3 koripallo
Heino Ville 1 paini VP
Heinonen  Ada 3 jalkapallo
Heinonen Aleksi 3 jääkiekko
Heinonen Eetu 2A judo
Heinonen Joel 3 koripallo
Heinonen Matias 3 maastohiihto
Heinonen Otto 3 jääkiekko
Heinonen Sanni 3 taitouinti
Heinonen Valtteri 3 Salibandy 
Heinämaa Akseli 1 Miekkailu
Heinänen Atte 3 jääkiekko
Heinänen Vili 3 salibandy
Heiska Samuli 3 jalkapallo
Heiskanen Ali 3 jääkiekko
Heiskanen Jere 2N lentopallo
Heiskanen Saku 2N jalkapallo
Heiskanen Valtteri 3 koripallo
Helakorpi Veeti 3 koripallo
Helenius Oliver 3 yleisurheilu
Helenius Samuel 2N jääkiekko
Helin Ulla 2N joukkuevoimistelu
Heliranta Aapo 3 salibandy
Helisalo Waltteri 3 yleisurheilu
Helle Jopi 3 jalkapallo
Hellemaa Altti 2N jalkapallo
Hellgren  Jessika 2A judo
Hellman Veera 2N jalkapallo
Hellsten Rasmus 2N salibandy
Hellström Anton 2A kilpa-cheerleading
Helminen Emmi 2N ringette
Helminen Jaakko 3 jääkiekko
Helminen Leevi 3 koripallo
Helminen Nea 3 salibandy
Helosvuori Emma 3 tanssiurheilu
Helskyaho Aino 3 koripallo
Henell Anni 3 lentopallo
Henriksson  Elmo  2N jalkapallo
Henriksson Charlotte 2N alppihiihto
Henriksson, Jere 3 jääkiekko
Heroum Nora 2A jalkapallo
Herrala Iida 3 uinti
Herrala, Miika Anttoni 3 jääkiekko
Herttua Sonja 3 telinevoimistelu
Hervola Lenni 3 koripallo
Hietala Hugo 3 jalkapallo
Hietanen Manu 2N jalkapallo
Hietanen Nea 3 kilpa-cheerleading
Hietaranta Laura 2N tennis
Hietula Essi 3 yleisurheilu
Hiiesalu Helger 3 Jalkapallo
Hilo Hanne 2N suunnistus
Hiltunen Elo 2N koripallo
Hiltunen Nette-Nina 3 jalkapallo
Hiltunen Paavo 3 jääkiekko
Hiltunen Roope 3 salibandy
Hiltunen Venni 3 jääkiekko
Hintikka Lauri 3 jääkiekko
Hintikka Teemu 3 muodostelmaluistelu / Lumineers
Hintsanen Seemi 2A maalipallo
Hirn Tilda 3 jalkapallo
Hirvinen Henri 3 jalkapallo
Hirvonen Aino 3 ratsastus
Hirvonen Elmeri 3 jalkapallo
Hirvonen Lassi 3 Yleisurheilu
Hirvonen Maiju 3 jalkapallo
Hirvonen Marjut 3 yleisurheilu
Hirvonen Miska 3 jalkapallo
Hirvonen Niko 3 moottoripyöräurheilu
Hirvonen Roni 2N jääkiekko
Hirvonen Timi 3 jääkiekko
Hjelm Mikael 3 salibandy
Hokka Veera 1 purjehdus
Hokkanen Alisa 3 jalkapallo
Hokkanen Annika 2A Kilpa-cheerleading
Hollmén Alisa 3 yleisurheilu
Holmberg Elin 3 yleisurheilu
Holopainen Annika 2A koripallo
Holopainen Ella 2A käsipallo
Holopainen Iina 2N yleisurheilu
Holopainen Leo 3 salibandy
Holopainen Riku 3 salibandy
Holttinen Oliver 3 Jääkiekko
Honka Iina 3 yleisurheilu
Honkanen Enni 3 ratsastus
Honkanen Juha 3 sulkapallo
Honkanen Miika 1 maalipallo
Honkanen Riikka 1 alppihiihto
Hooli Minna-Maria 2A muodostelmaluistelu / Helsinki Rockettes
Hopia  Aino  3 tanssiurheilu
Hormavirta Juho 3 jalkapallo
Hossini Said 2A paini 
Huang Aliisa 2A joukkuevoimistelu
Hudd Daniela 3 käsipallo
Huff Tilda 3 Yleisurheilu
Huhta Annika 2N jalkapallo
Huhtala  Michaela  3 jääkiekko
Huhtala Sabina 3 jalkapallo
Huhtamäki  Urho 2N jalkapallo
Huhtamäki Eetu 3 koripallo
Huhtamäki Heikki 3 jalkapallo
Hujanen Oona 3 yleisurheilu
Hulkko  Oskari 3 jalkapallo
Hulkko Jere 3 jalkapallo
Hulkkonen Johanna 3 suunnistus
Hulst Emilia 3 koripallo
Hult Oskari 3 jääkiekko
Huolman Luukas 3 salibandy
Huotari Kari 3 jalkapallo
Huovinen Joel 3 jalkapallo
Hupli Juho 3 yleisurheilu 
Huppunen Samuli 3 salibandy
Hurme Essia 2N koripallo
Hursti Olli 3 jalkapallo
Hursti Siiri 3 kilpa-cheerleading
Huttula Julius 3 jääkiekko
Huttunen  Jenni  2N jalkapallo
Huttunen Aleksi 3 jääkiekko
Huttunen Nikolai 3 paini
Huuhka Henrietta 2A squash
Huunonen Lauri 3 jalkapallo
Huurros  Riina 3 muodostelmaluistelu / Lumineers
Huusko Eira 3 salibandy
Huuskola Tuukka 2N yleisurheilu
Huuskonen Roosa 3 salibandy
Hynninen Matias 2N salibandy
Hynönen Lauri 3 koripallo
Hyryläinen  Luka 2N jalkapallo
Hyryläinen Etti 3 jalkapallo
Hyttinen Annika 2N koripallo
Hyttinen Joonas 3 jääkiekko
Hyttinen Josefina 3 rytminen voimistelu
Hytönen  Emma 2A kilpa-cheerleading
Hyvärinen Eero 3 jalkapallo
Hyyppä Matti 3 yleisurheilu
Hyyrynen Noora 3 yleisurheilu
Hyökyranta Joonas 3 koripallo
Häggqvist Petra 3 Yleisurheilu
Häggström Oscar 3 jalkapallo
Häikiö Helmi 3 muodostelmaluistelu / Valley Bay Synchro
Häikiö Joona 3 jalkapallo
Häkkinen Jenna 2A team gym
Häkkinen Tuuve 2A kilpa-cheerleading
Hämäläinen Aino 2N pyöräily
Hämäläinen Andreas 3 alppihiihto
Hämäläinen Antti 3 pyöräily
Hämäläinen Heidi 3 yleisurheilu
Hämäläinen Iivo 3 yleisurheilu
Hämäläinen Jenny 3 rytminen voimistelu
Hämäläinen Markus 3 yleisurheilu
Hämäläinen Minea 2N alppihiihto
Hämäläinen Saara 3 yleisurheilu
Hämäläinen Tatu 3 pesäpallo
Hämäläinen Vertti  2N brasilialainen jujutsu
Hämärsalu Marcus 3 jääkiekko
Hänninen Aapo 3 yleisurheilu 
Hänninen Micaela 3 yleisurheilu
Hänninen Milena 2N muodostelmaluistelu / Team Mystique
Hänninen Olivia 2N muodostelmaluistelu / Team Fintastic
Hänninen Roni 3 maastohiihto
Hänninen Saga 2A rytminen voimistelu ja alppihiihto, Special Olympics
Härkönen Helmi 2A joukkuevoimistelu
Härkönen Helmi 2A taekwondo
Härkönen Kira 2N käsipallo
Härkönen Tuuli 3 sulkapallo
Häsä Ella 3 lentopallo
Häyry Joona 3 jääkiekko
Höysniemi Lumi 3 koripallo